Najčítanejší Windows 10 portál

Zverejnený bol ďalší krásny koncept zariadenia Surface Phone. Inšpirovaný bol najnovšími patentmi

Zdroj: David Breyer

Konceptov zariadenia Surface Phone sme videli už mnoho. Niektoré sú prepracované do najmenších detailov, niektoré sú iba čistým výmyslom autora a niektoré sú zase úplne nerealizovateľné. Tie najreálnejšie sú často inšpirované zverejnenými patentmi, ktorých bolo v posledných týždňoch naozaj mnoho. Hlavne to podnietilo dizajnéra Davida Breyera, ktorý sa rýchlo pustil do vytvárania nákresov a pred niekoľkými hodinami nám priniesol najnovší koncept zariadenia Surface Phone.

Dokonalý v každom uhle

Render z pohľadu Davida Breyera je naozaj úchvatný. Nie je urobený úplne presne podľa najnovších patentov Microsoftu, no takúto podobu by zrejme prijal každý z nás. Obrovský skladací bezrámikový displej s podporou stylusu Surface Pen, prepracovaná skladacia časť, ktorú Microsoft popisoval v najnovšom patente, a port USB-C. Asi takto si väčšina z nás predstavuje Surface Phone.

Koncept priniesol aj v klasických “Surface” odtieňoch

Autor sa pohral aj s farbami a vytvoril koncept “smartfónu” v dvoch ďalších farebných prevedeniach. Farby sú samozrejme v štýle a odtieňoch klasických Surface farieb, ktoré sú známe zo Surface laptopov a ich príslušenstva. Tmavá červená a tmavá tyrkysová sú naozaj typické farby Surface zariadení a musíme uznať, že aj na koncepte zariadenia Surface Phone vynikajúco sedia.

Nám len zostáva dúfať, že Microsoft Surface Phone, alebo skladací smartfón, predstaví už v roku 2018 a jeho dizajn sa bude niesť v aspoň čiastočne podobnom prevedení, aké vytvoril David Breyer. Čo na tento koncept hovoríte Vy? Prijali by ste Surface Phone v takejto podobe? Napíšte nám do komentárov.

TIP  Samsung Galaxy Note 9 ponúkne 512 GB úložisko, 8 GB RAM a ďalšie zaujímavosti

Zdroj: onmsft.com, úvodný obrázok (David Breyer)

Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.