ZUNO VIAMO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows aplikácie

ZUNO VIAMO

Len nedávno sme Vás informovali o novej aplikácii z dielne Tatra Banky a pár dni na to uzrelo svetlo sveta ďalšia aplikácia, ale tentokrát z dielne Zuna, ktorá priniesla službu Viamo do mobilných telefónov s Windows Phone pre svojich klientov.  Vďaka tejto službe okamžite vykonáte platby do 200 € denne. Stačí poznať telefónne číslo príjemcu, mať účet a ZUNO VIAMO aplikáciu. So ZUNO VIAMO aplikáciou posielajte peniaze cez mobil priamo na slovenské telefónne číslo. Ide o nový spôsob posielania peňazí, ktorý je rýchly, jednoduchý a bezpečný. V aplikácii zadáte telefónne číslo príjemcu, sumu a platbu potvrdíte štvormiestnym PIN kódom. Príjemca dostane okamžite správu o vašej platbe. Na pozadí sa uskutoční štandardný bankový prevod, teda peniaze idú priamo z vášho účtu na účet príjemcu. Ak je príjemca v službe VIAMO už zaregistrovaný, peniaze sa automaticky prevedú na jeho účet. Ak registrovaný ešte nie je, peniaze si môže vyzdvihnúť na portáli www.viamo.sk.

zunoviamo

Aplikáciu samozrejme stiahnete zadarmo vo Windows Phone Store.

TIP  Mobilný Skype získava novú aktualizáciu, ktorá prináša zaujímavé vylepšenia | APLIKÁCIE
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.