Zuno s mobilnou aplikáciu pre Windows Phone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zuno s mobilnou aplikáciu pre Windows Phone

TIP REDAKCIE

Zuno s mobilnou aplikáciu pre Windows Phone

Druhá polovica tohto roku bola pre majiteľov mobilných telefónov poháňaných Windows Phonom celkom plodná na aplikácie od slovenských bánk. Len nedávno sme vám priniesli novinky o novej mobilnej aplikácii Tatra Banky a UniCredits Bank, ku ktorým sa dnes pridáva aj online banka Zuno s mobilnou aplikáciu Zuno Mobile Banking.

Nová mobilná aplikácia od Zuna prináša plnohodnotnú aplikáciu, ktorá v ničom nezaostáva za alternatívnymi aplikáciami zo systémov Android a iOS. Prostredníctvom Zuno Mobile Banking máte prístup až k 80 % funkcionalít internet bankingu od Zuna. Okrem základných funkcií, ako sú napríklad prehľad účtov, platieb, atď. prináša aj možnosť blokovania karty, ktorú oceníte hlavne v zahraničí v prípade straty karty. Takúto funkciu by určite ocenili aj užívatelia ostatných bánk. Ďalšou zaujímavou funkciou, ktorú prináša táto mobilná aplikácia je možnosť za pomoci GPS a kamery dostať sa k najbližšiemu bankomatu ktorejkoľvek banky.

Aplikácia je zadarmo a dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8.1.

TIP  Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

4 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.