Zuno s mobilnou aplikáciu pre Windows Phone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zuno s mobilnou aplikáciu pre Windows Phone

TIP REDAKCIE

Zuno s mobilnou aplikáciu pre Windows Phone

Druhá polovica tohto roku bola pre majiteľov mobilných telefónov poháňaných Windows Phonom celkom plodná na aplikácie od slovenských bánk. Len nedávno sme vám priniesli novinky o novej mobilnej aplikácii Tatra Banky a UniCredits Bank, ku ktorým sa dnes pridáva aj online banka Zuno s mobilnou aplikáciu Zuno Mobile Banking.

Nová mobilná aplikácia od Zuna prináša plnohodnotnú aplikáciu, ktorá v ničom nezaostáva za alternatívnymi aplikáciami zo systémov Android a iOS. Prostredníctvom Zuno Mobile Banking máte prístup až k 80 % funkcionalít internet bankingu od Zuna. Okrem základných funkcií, ako sú napríklad prehľad účtov, platieb, atď. prináša aj možnosť blokovania karty, ktorú oceníte hlavne v zahraničí v prípade straty karty. Takúto funkciu by určite ocenili aj užívatelia ostatných bánk. Ďalšou zaujímavou funkciou, ktorú prináša táto mobilná aplikácia je možnosť za pomoci GPS a kamery dostať sa k najbližšiemu bankomatu ktorejkoľvek banky.

Aplikácia je zadarmo a dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8.1.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

4 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.