Zuckerberg za posledný týždeň zarobil 3 miliardy. Celkom slušné, čo poviete? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zuckerberg za posledný týždeň zarobil 3 miliardy. Celkom slušné, čo poviete?

Novinky

Zuckerberg za posledný týždeň zarobil 3 miliardy. Celkom slušné, čo poviete?

Peniaze vládnu svetu, o tom nie to pochýb. Teda aspoň vo svete biznisu. Najnovšou udalosťou posledných dní je rekordný zárobok 6. najbohatšieho muža sveta, Marka Zuckerberga, ktorému sa podaril husársky kúsok v podobe zárobku, ktorý mnohým vyrazí dych. Za posledných 5  Markovi, ktorý vlastní 17% akcií spoločnosti pribudol „zárobok“ 3 miliardy.

Pýtate sa ako je to možné? Za týmto husárskym kúskom pritom nestojí žiadna špeciálna udalosť. Jednoducho investori majú dôveru voči tomuto mužovi, že vie čo robí. Investori tak dávajú Markovi jasne najavo, že veria v narastajúci trend ziskovosti spoločnosti ako aj príjmov z virtuálnej reality. Čiastočne môže za to aj blížiaci sa koniec mesiaca, kedy má spoločnosť oznámiť výsledky za druhý štvrťrok kde všetci veria v „zelenšie“ čísla. Zároveň Facebook plánuje v priebehu budúceho roka predstaviť aj cenovo dostupnú sadu určenú pre virtuálnu realitu.

Zdroj: Pexels.com

Facebook je jednoducho fenomén dnešnej doby a zvyšujúcou sa dôverou v spoločnosť narastajú aj ceny akcií, ktoré sa v týchto dňoch vyšplhali na svoje maximá. Oproti začiatku tohto roku zvýšili svoju hodnotu až o 40%.

Zdroj: forbes.com, via startitup

 

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.