Sonická elektrická zubná kefka Xiaomi Oclean SE s exkluzívnym kupónom za menej ako 33€ namiesto 49.99€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Sonická elektrická zubná kefka Xiaomi Oclean SE s exkluzívnym kupónom za menej ako 33€ namiesto 49.99€

Novinky

Sonická elektrická zubná kefka Xiaomi Oclean SE s exkluzívnym kupónom za menej ako 33€ namiesto 49.99€

Internetový obchod GearBest.com sa aktuálne rozrastá o ďalší zaujímavý produkt, reč je konkrétne o sonickej elektrickej zubnej kefke od známeho výrobcu Xiaomi – Oclean SE, ktorá je aktuálne dostupná za 49.99€, avšak za podmienky využitia kupónu „XMOCLSE“ cena kefky klesne na menej ako 33€.

Sonickú kefku Oclean SE od Xiaomi kúpiš tu. PS: nezabudni na kupón “XMOCLSE”

Táto elektronická zubná kefka od Xiaomi ponúka celkovo 72 rôznych čistiacich programov. Pochváliť sa môže 40000 sonických vibrácii za minútu a motorčekom s krútiacim momentom 270gf.cm. V kombinácii s vodou a penou zo zubnej pasty sa môžete tešiť na brilantné výsledky v podobe vyčistenia medzier medzi zubami a postupnom odstraňovaní zubného povlaku.

Zdroj: GB

Xiaomi Oclean SE kefka sa ďalej chváli kefou s vysokou hustotou štetín od DuPont Tynec Brilliance, ktorej štetiny sú zabolené a tak šetrí nie len povrch vašich zubov, ale aj samotné ďasná. Zubná kefka disponuje aj možnosťou sparovania prostredníctvom aplikácie cez Bluetooth, v ktorej si budete môcť prispôsobiť svoj vlastný režim čistenia zubov. Kefka disponuje aj viacerými senzormi umožňujúcich sledovanie času, uhlu čistenia či dokonca tlaku.

Zdroj: GB

Zubnú kefku nabijete za zhruba necelých 6 hodín. Následne by vám mala vydržať fungovať približne 60 dní. Zubná kefka ďalej disponuje certifikátom IPX7. Inými slovami nemusíte sa báť ju nechať vo vlhkom prostredí či ju umyť pod prúdom vody. Kefku nájdete na odkaze nižšie. Mimochodom, kupón je obmedzený len na 30 kusov v rámci EÚ preto ak Vás ponuka zaujala tak neváhaj ju využiť.

TIP  Nedávno predstavený Xiaomi Redmi 6 sa konečne dostáva do predaja! Cenovo sa radí medzi najdostupnejšie zariadenia

Zdroj: vlastný

Sonickú kefku Oclean SE od Xiaomi kúpiš tu. PS: nezabudni na kupón “XMOCLSE”

Zdroj: vlastný, GB, obrázky: produktové fotografie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.