ZTE Nubia W5 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows 10 Mobile

ZTE Nubia W5

S príchodom Windows 10 výrobcovia odkrývajú svoje karty čo sa týka plánov nových telefónov a jedným z nich je aj ZTE, ktorý chystá telefón pod označením Nubia W5 s procesorom Snapdragon 801, ktorý doteraz nebol použitý ešte v žiadnom Windows Phone telefóne.

Mal by to byť telefón radený do kategórie high end, ale zatiaľ je to všetko v štádiu dohadov,čiže aj špecifikácie sa môžu zmeniť.

Nubia W5 má údajne mať až 3 GB RAM pamäte a neuveriteľných 64 GB interného úložiska.  Ak ste si mysleli,že špecifikácie doteraz boli natoľko zaujímavé, že výrobca nás nemá čím už prekvapiť, tak vás poteším napríklad 13MP zadným foťákom s optickou stabilizáciou či sa batériou o kapacite až 4500 mAh. Medzi výbavou by tiež nemala chýbať ani 4G konektivita.  Hneď ako sa dozvieme ďalšie špecifiká pripravovaného zariadenia, tak vás budeme o nich informovať.

zte_nubia_w5_render

ZTE Nubia W5

TIP  Tento koncept zariadenia Surface Phone Ti vyrazí dych. Takto si ho zrejme predstavuje každý z nás

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10 Mobile

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.