Zrušená Microsoft Lumia 960 ukazuje hliníkové telo v iPhone štýle | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zrušená Microsoft Lumia 960 ukazuje hliníkové telo v iPhone štýle

Windows 10 Mobile

Zrušená Microsoft Lumia 960 ukazuje hliníkové telo v iPhone štýle

Microsoft Lumia 950 pre mnohých fanúšikov Windows platformy bola dizajnovým sklamaním – hoci prišla so skvelým hardwarom, tak čo sa týka „vizáže“ nebolo to nič moc. Všetko však mohla zmeniť Lumia 960, ktorej fotografie sa dostali počas dnešného dňa na internet.

Ako môžete vidieť nižšie fotografiu zrušenej Lumie 960, tak zariadenie malo prísť v unibody hliníkov prevedení, spolu s dizajnom, ktorý sa niesol v duchu populárneho telefónu iPhone.

Zdroj: Windowscentral.com

Podľa dostupných informácií zariadenie nieslo kódové označenie „Northstar“. Internetový magazín Windowscentral.com ďalej poznamenal, že hoci vývoj zariadenia bol ukončený, tak aj napriek tomu je smartfón využívaný pri testovanú najnovších zostavení Windows 10 Mobile.

Podľa zdroju fotografií zariadenie malo využívať procesor Snapdragon 820 a na zadnej strane mal byť hlavný fotoaparát s rozlíšením 20MP. Displej mal disponovať QHD rozlíšením.

V každom prípade, je veľká škoda, že zariadenie sa nedostalo na konci dňa ku koncovým používateľom. Podľa nášho názoru sa jedná o zariadenie, ktoré mohlo byť zaujímavé pre širokú škálu záujemcov minimálne z dizajnového hľadiska.

Zdroj: Windowscentral.com

TIP  Adobe údajne už čoskoro vypustí plnohodnotný Photoshop pre iPady

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10 Mobile

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.