Connect with us

Zombie’s Got a Pogo ďalšia návyková hra

Windows Hry

Zombie’s Got a Pogo ďalšia návyková hra

Zombie’s Got a Pogo je ďalšia hra, ktorej s čistým svedomím môžeme priradiť  prívlastok „návyková“. Jedná sa o jednoduchú hru s prepracovanou grafikou a skvelým zvukovým „podmazom“. Cieľom hry je prejsť čo najdlhšiu vzdialenosť od štartovacieho bodu, avšak nie je to také ľahké ako sa to na prvý pohľad môže zdať. V ceste za úspechom Vám budú stať desiatky prekážok, ako sú napríklad staré autá, odpadkové koše, jamy a podobne. Pričom každá prekážka sa správa trochu inak. Alebo nehovoriac o skrytých prekážkach, ktoré odhalíte samozrejme až keď je neskoro.

Hra je dostupná vo Windows Phone Store zadarmo (treba si zmeniť región na USA)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre
  • Jakub Vrana

    Hra mi ide nainštalovať aj bez zmeny regiónu

  • Adam

    Akurát nedávno som ju začal hrať. Veľmi dobrá. Môžem odporučiť.

    L925

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.