Zombie's Got a Pogo ďalšia návyková hra | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zombie’s Got a Pogo ďalšia návyková hra

Windows Hry

Zombie’s Got a Pogo ďalšia návyková hra

Zombie’s Got a Pogo je ďalšia hra, ktorej s čistým svedomím môžeme priradiť  prívlastok „návyková“. Jedná sa o jednoduchú hru s prepracovanou grafikou a skvelým zvukovým „podmazom“. Cieľom hry je prejsť čo najdlhšiu vzdialenosť od štartovacieho bodu, avšak nie je to také ľahké ako sa to na prvý pohľad môže zdať. V ceste za úspechom Vám budú stať desiatky prekážok, ako sú napríklad staré autá, odpadkové koše, jamy a podobne. Pričom každá prekážka sa správa trochu inak. Alebo nehovoriac o skrytých prekážkach, ktoré odhalíte samozrejme až keď je neskoro.

Hra je dostupná vo Windows Phone Store zadarmo (treba si zmeniť región na USA)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.