Zobrazuje sa Vám pri sťahovaní aplikácií z obchodu Microsoft Store chyba 0x80080204? Určite nieste sami | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zobrazuje sa Vám pri sťahovaní aplikácií z obchodu Microsoft Store chyba 0x80080204? Určite nieste sami

Novinky

Zobrazuje sa Vám pri sťahovaní aplikácií z obchodu Microsoft Store chyba 0x80080204? Určite nieste sami

Zobrazuje sa Vám pri sťahovaní aplikácií z obchodu Microsoft Store chyba 0x80080204? Určite nieste sami

O chybách aktualizácie Fall Creators Update pre operačný systém Windows 10, sme písali už viacero článkov. Po celkom dlhej dobe od vydania aktualizácie, sa objavuje ďalšia chyba, ktorá zrejme už teraz zasiahla desaťtisíce používateľov. O akú chybu sa teda jedná? Ide o chybu 0x80080204, ktorá sa vyskytuje pri sťahovaní aktualizácií alebo úplne nových aplikácií z obchodu Microsoft Store. Chyba sa vyskytuje na takmer všetkých zariadeniach s operačným systémom Windows 10.

Chybu nespôsobuje Vaše zariadenie

Zdroj: windowslatest.com

Chyba 0x80080204 nemá nič spoločné s Vašim zariadením. Chyba sa vyskytuje iba pri niektorých aplikáciách a Rudy Huyn, developer aplikácie Dropbox, zrejme prišiel čo stojí za touto nepríjemnou chybou. Rudy Huyn: “Vyzerá to tak, že niektoré aplikácie (aj Dropbox) majú problém pri komunikácií s obchodom Microsoft Store (0x80080204). Zrejme sa jedná o chybu medzi samotným Fall Creators Update SDK a obchodom. Chyba je ale na strane obchodu a developeri s touto chybou nedokážu nič urobiť. Našich zákazníkov prosíme, aby nám v obchode nedávali 1- hviezdičkové recenzie ale aby radšej poslali spätnú väzbu vývojárom Microsoftu, aby sa tento problém vyriešil čo najskôr.”

Developer aplikácie Dropbox ešte na konci uviedol, že chyba sa vyskytuje pri aplikáciách používajúcich Fall Creators Update SDK a Visual Studio 2017. Microsoft by mal podľa neho aktualizovať Fall Creators Update SDK a Visual Studio.

Microsoft ešte tento problém oficiálne nepotvrdil, no veľký nátlak používateľov ho ku tomu zrejme donúti. Dúfajme, že bude táto chyba odstránená čo najskôr, keďže nervózni sú z toho zrejme nie len používatelia, ale aj samotní developeri. Stretli ste sa s touto chybou? Dajte nám vedieť do komentárov.

TIP  Google pravdepodobne prinesie viacero dizajnových zmien pre prehliadač Chrome na Windows 10 zariadeniach. Pozrite sa na ne už dnes

Zdroj: windowslatest.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.