Známy Youtuber našiel utopený iPhone X v rieke. Bol funkčný aj po 2 týždňoch. PS: jeho majiteľka sa nepotešila ani tak telefónu, ale úplne dačomu inému | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Známy Youtuber našiel utopený iPhone X v rieke. Bol funkčný aj po 2 týždňoch. PS: jeho majiteľka sa nepotešila ani tak telefónu, ale úplne dačomu inému

utopeny iphone X 2 tyzdne vo vode

Zaujímavosti

Známy Youtuber našiel utopený iPhone X v rieke. Bol funkčný aj po 2 týždňoch. PS: jeho majiteľka sa nepotešila ani tak telefónu, ale úplne dačomu inému

Známy Youtuber, ktorý pôsobí pod pseudonymom Man + River zameriavajúci sa na zvláštny koníček – potápanie a hľadanie vecí, ktoré ľudia stratili našiel pri svojej obľúbenej činnosti utopený smartfón iPhone X.

Spomínaný smartfón disponuje certifikátom IP67 čo znamená, že je vode odolný do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút. Nuž, ako môžete vo videu nižšie vidieť tak iPhone X vydržal oveľa dlhšie, konkrétne 2 týždne.

Najmilšie na náleze tohto smartfónu však bola prvotná reakcia vlastníčky, ktorá sa nepotešila ani tak svojmu smartfónu, ale dátam, ktoré v ňom mala uložené. Totiž v telefóne mala všetky fotografie svojej malej dcéry, ktoré by boli bez vrátenia smartfónu nenávratne preč.

Zdroj: Twitter, Youtube

 

 

TIP  Blížia sa ozajstné Star Wars? Donald Trump nariadil Pentagonu, aby vytvoril špeciálne Vesmírne ozbrojené sily

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Zaujímavosti

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.