Známa séria hier Asphalt má vážneho konkurenta, City Racing 3D | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Známa séria hier Asphalt má vážneho konkurenta, City Racing 3D

Windows Hry

Známa séria hier Asphalt má vážneho konkurenta, City Racing 3D

Známa séria hier Asphalt má vážneho konkurenta, vo Windows Phone Store sa objavila nadupaná hra City Racing 3D, dostupná je zadarmo. Hneď po spustení Vás bude čakať prepracovaná grafika, skvelý zvukový podmaz, za ktorým nezaostáva ani hrateľnosť. Tak ako sme boli zvyknutí u série hier Asphalt tak aj tu budete mať na výber viacero áut, samozrejme tie lepšie aj niečo stoja, ale ak patríte medzi tých hráčov, ktorí si hry radi „vychutnávajú“ tak určite neminiete ani cent, totiž na lepšie autá, ako aj na tuning sa dá postupne zarobiť hoci je to trošku zdĺhavejšie.  Hra ponúka 5 sérií súťaží od AMATUER až po WORLD TOUR, počas ktorých budete musieť prejsť viac ako 50 pretekov, zhruba na necelých desiatich rôznych mapách. Máte už nažhavené „pedále“?  Ak nie pozrite si nižšie Gameplay tejto hry, pevne veríme že Vás presvedčí.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.