Zmerajte si rýchlosť vášho internetu alebo množstvo svetla v miestnosti | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zmerajte si rýchlosť vášho internetu alebo množstvo svetla v miestnosti

Windows aplikácie

Zmerajte si rýchlosť vášho internetu alebo množstvo svetla v miestnosti

Vo Windows Phone Store sa objavila zaujímavá dvojica aplikácií SpeedChecker Light Metering. Prvá spomínaná aplikácia ponúka jednoduchý spôsob ako zmerať rýchlosť vášho internetového pripojenia (DOWNLOAD/UPLOAD/PING). Následne po zmeraní budete mať prístup k prehľadnému grafickému znázorneniu vlastnosti vášho pripojenie, ako aj  prístup k histórii meraní, vďaka ktorému dokážete porovnať výkyvy vo vašom internetovom pripojení za dlhší časový interval.

Druhou záujmovou aplikáciou, ktorá sa objavilo v obchode je Light Metering, ktorá využíva zabudovaný svetelný senzor vo vrchnej časti vášho telefónu, prostredníctvom ktorého dokáže zmerať množstvo svetla vo vašom okolí.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.