Zmerajte si rýchlosť vášho internetu alebo množstvo svetla v miestnosti | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zmerajte si rýchlosť vášho internetu alebo množstvo svetla v miestnosti

Windows aplikácie

Zmerajte si rýchlosť vášho internetu alebo množstvo svetla v miestnosti

Vo Windows Phone Store sa objavila zaujímavá dvojica aplikácií SpeedChecker Light Metering. Prvá spomínaná aplikácia ponúka jednoduchý spôsob ako zmerať rýchlosť vášho internetového pripojenia (DOWNLOAD/UPLOAD/PING). Následne po zmeraní budete mať prístup k prehľadnému grafickému znázorneniu vlastnosti vášho pripojenie, ako aj  prístup k histórii meraní, vďaka ktorému dokážete porovnať výkyvy vo vašom internetovom pripojení za dlhší časový interval.

Druhou záujmovou aplikáciou, ktorá sa objavilo v obchode je Light Metering, ktorá využíva zabudovaný svetelný senzor vo vrchnej časti vášho telefónu, prostredníctvom ktorého dokáže zmerať množstvo svetla vo vašom okolí.

TIP  Microsoft zapĺňa „medzeru“ nedostatku aplikácií novými Progresívnymi webovými aplikáciami

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.