Získajte aplikáciu Daily Alarm zadarmo! (18 darčekových poukazov)
Connect with us

Aplikácie | Získajte aplikáciu Daily Alarm zadarmo! (18 darčekových poukazov)

Windows aplikácie

Aplikácie | Získajte aplikáciu Daily Alarm zadarmo! (18 darčekových poukazov)

Daily Alarm je nová aplikácia pre Windows Phone a prvá zo série aplikácií ktoré by som chcel pre Windows platformu vytvoriť. Je to jednoduchý budík s viac možnosťami nastavenia ako má vstavaný budík a krajším dizajnom (podľa mňa). Keďže potrebujem aplikáciu rozšíriť medzi ľudí ale hlavne získať nejakú odozvu od používateľov ako sa im aplikácia páči, čo im vyhovuje a čo nie, čo by zmenili alebo čo by pridali. Preto som sa rozhodol aplikáciu darovať 18 z Vás. Normálne má aplikácia 7 dňový trial a cena aplikácie je 0.99€. Stačí ak kliknete na tento link ktorý vás hodí do Obchodu, následne kliknite na “Kúpiť” a otvorí sa stránka “Potvrďte nákup”, tam kliknite na “Pridať alebo prepnúť spôsob platby”, následne na tlačidlo “+”, a následne “darčekový poukaz Microsoft”. Ak máte záujem, tento darčekový poukaz vám pošlem na mail, kontaktujte ma prosím na dailyalarmapp@outlook.com a do predmetu napíšte “WINDOWSCENTRUM”.

Ak ste si už aplikáciu stiahli, budem veľmi vďačný za hocijaké hodnotenie v Obchode.

Ešte vďačnejší budem, ak mi lajknete stránku aplikácie na FB.

Véééľmi vďačný budem, ak chvíľku svojho času venujete vyplneniu tohto formulára k aplikácií vždy, ak v nej objavíte nejaký nedostatok, prípadne ak s niečím ste/nie ste spokojný.

– autor Daily Alarm

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami
Pokračuj v čítaní

Developer pre platformu Windows Phone. Autor aplikácie Daily Alarm.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.