Zima udrela v plnom prúde. Ochráňte svoje ruky pred chladom s rukavicami Xiaomi, s ktorými môžete ovládať telefón | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zima udrela v plnom prúde. Ochráňte svoje ruky pred chladom s rukavicami Xiaomi, s ktorými môžete ovládať telefón

Novinky

Zima udrela v plnom prúde. Ochráňte svoje ruky pred chladom s rukavicami Xiaomi, s ktorými môžete ovládať telefón

Určite to poznáte, rukavice a telefón moc dokopy nejdú, teda ak nemáte špeciálne rukavice, s ktorými je možné ovládať telefón. A práve preto vám prinášame tip na rukavice od spoločnosti Xiaomi, s ktorými je možné ovládať telefón tak ako by ste po displeji behali s „holými“ prstami.

Zdroj: Produktová fotografia

Momentálne na ne prebieha akcia, v ktorej môžete ušetriť krásnych 80% z pôvodnej ceny pričom s týmto kupónom „xiaomiGloves01“ ušetríte ďalšie €.

Zdroj: vlastný

Ponuka je momentálne obmedzená na limitovaný počet rukavíc preto dlho neváhajte.

Xiaomi rukavice, s ktorými je možné ovládať telefón nájdeš tu

Úvodný obrázok: Youtube (Wirecutter)

TIP  Kov, FULL HD displej, 4GB RAM, senzor odtlačkov prstov a zľavový kupón robí zo smartfónu Apollo Lite atraktívnu voľbu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.