Najčítanejší Windows 10 portál

Žena bola v tom, že na Black Friday urobila obchod života a kúpila iPhone 6 za 100 USD. To čo ju čakalo v balení však nemá obdoby

Zdroj: vlastný

Čierny piatok alebo Black Friday je spájaný so skvelou ponukou, ktorá je častokrát taká lákava, že sa jej len ťažko dá povedať nie. To si povedala aj jedna žena, ktorá si kúpila iPhone 6 a doplatila na to.

Podľa dostupných informácií sa v jej okolí bydliska pohyboval nákladný automobil, z ktorého šofér ponúkal zľavy, ktorým sa ťažko hovorí nie a jednou z nich bol aj „lacný“ iPhone 6, ktorý sa mu podarilo predať za 100 USD. Teda, ono to celkom iPhone nebol. Žena totiž hoci bola v domnienke, že si zadovážila nový iPhone tak ju doma čakalo prekvapenie v podobe desiatich kúskov zemiakov. Mimochodom, tento „poctivý“ predajca jej nezabudol pribaliť aj nabíjačku, samozrejme že pre Android zariadenie. Treba uznať, zmysel pre humor má. Reakciu tejto ženy si môžete pozrieť na videu nižšie.

Zdroj: Independet

TIP  OnePlus 6 oficiálne: OLED displej, 8 GB RAM, Snapdragon 845 a podpora Androidu 9
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.