Že telefón a fidget spinner nejde dokopy? Ale áno, predstavujeme vám mini telefón  Chilli | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Že telefón a fidget spinner nejde dokopy? Ale áno, predstavujeme vám mini telefón  Chilli

Novinky

Že telefón a fidget spinner nejde dokopy? Ale áno, predstavujeme vám mini telefón  Chilli

Že telefón a fidget spinner nejde dokopy? Ale áno, predstavujeme vám mini telefón  Chilli

Fidget Spinner, je hračka ktorá v posledných mesiacoch získala na popularite a to naprieč všetkých kontinentov. Najnovší „výstrelok“ ju však kombinuje s mini telefónom Chilli.

Pre tých, ktorí Fidget Spinner nepoznajú tak sa jedná o anistresovú hračku, v ktorej strede nájdete ložisko, okolo ktorého sa točí „zvyšok“ hračky. V e-shopoch tento gadget nájdete už od pár €.

Spoločnosť Chilli prišla teraz na trh so skutočne zaujímavých gadgeto-telefónom. Asi už ako tušíte tak sa jedná o kombináciu tohto gadgetu spolu s telefónom.

Prvý Fidget Spinner telefón na svete

Ide prakticky o hlúpy telefónov ktorého stred je tvorený ložiskom. Okrem tohto ložiska disponuje ešte 1.4 palcovým displejom, technológiou Bluetooth či webovým prehliadačom ako aj slotom pre pamäťovú kartu. Viac však nečakajte, jedná sa skutočne o veľmi jednoduchý telefón. Jeho cena je niečo okolo 20 USD a zatiaľ bude dostupný pre indický trh.

Zdroj: TheVerge

TIP  Huawei P20 Pro neobstal v teste odolnosti. Pri teste sa nečakane rozbil!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.