Že Super Mario Kart a Microsoft HoloLens nejdú dokopy? Ale idú! Tieto motokáry musia stáť za to | VIDEO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Že Super Mario Kart a Microsoft HoloLens nejdú dokopy? Ale idú! Tieto motokáry musia stáť za to | VIDEO

TECH

Že Super Mario Kart a Microsoft HoloLens nejdú dokopy? Ale idú! Tieto motokáry musia stáť za to | VIDEO

Nedávno sme Vám priniesli článok, v ktorom sme ukázali prácu jedného z developerov pracujúceho na software-y pre inteligentné okuliare Microsoft HoloLens. Jeho výtvor – hra Super Mario, ktorú bolo možné hrať v parku bol famóznym výsledkom desiatok, ba možno stoviek hodín programovania.

V týchto dňoch sa však objavilo na internete nové video, ktoré ukazuje ďalšiu „namotávku“, konkrétne Mario Kart (oficiálny názov znie “Hado Kart”). Ako už asi tušíte, tak vašou úlohou bude ovládať motokáru a inteligentné okuliare vám budú zobrazovať na vymedzenej ploche rôzne prekážky či iné predmety, ktoré je nevyhnutné pozbierať. Ako to vyzerá v praxi si môžete vo videu nižšie.

Motokáry Mario Kart a inteligentné okuliare HoloLens

Zdroj: MSPower, Youtube

TIP  Cortana + Amazon Alexa. Ako vyzerá ich spolupráca v praxi?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.