Zbohom Nokia Collection, privítajme Lumia Collection | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zbohom Nokia Collection, privítajme Lumia Collection

Novinky

Zbohom Nokia Collection, privítajme Lumia Collection

Dnes skoro ráno viacerí užívatelia Nokií v obchode postrehli zmenu názvu „Nokia Collection“ na „Lumia Collection“. Toto označenie bolo tipické pre telefóny značky Nokia, vďaka ktorej sa odlišovali od konkurenčných zančiek ako sú HTC či Smasnung prostredníctvom prémiových aplikácií a hier. Posledné čo nám pripomína „starú“ dobrú Nokiu je už asi len bootovacia obrazovka, kde ešte (už len pri vybraných telefónoch) nájdeme logo Nokie.

Lumia_Collection_hero

Postrehli ste aj vy túto zmenu?

Zdroj: wpcentral.com

TIP  Asus predstavil nadupaný smartfón Zenfone Max Pro M1 s vysokým výkonom a veľkou 5000 mAh batériou
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.