Zázračná digitálna mena Bitcoin počas dnešného dňa zaznamenala hlboký prepad | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zázračná digitálna mena Bitcoin počas dnešného dňa zaznamenala hlboký prepad

Novinky

Zázračná digitálna mena Bitcoin počas dnešného dňa zaznamenala hlboký prepad

Nie všetko čo sa blyští je zlato. Tak ak ste sa týmto porekadlom riadili počas včerajšieho a dnešného dňa a rozhodli ste odložiť investíciu do digitálnej meny Bitcoin tak ste spravili dobre. Totiž hodnota Bitcoinu niekoľko hodín dozadu zaznamenala hlboký prepad.

Bitcoin sa prepadol

Hoci sa Bitcoin v poslednej dobe sa šplhal k magickej sume 20,000USD tak počas včerajšieho a dnešného dňa zaznamenal hlboký prepad. Na jedenom z najväčších trhov Coinbase padla hodnota o viac ako 20% čo je najväčší nárazový pokles v rámci celého kalendárneho roka. V číslach hodnota Bitcoinu poklesla z hodnoty takmer 17,500USD na hodnotu okolo 12,500USD.

Zdroj: techcrunch.com

V každom prípade Bitcoin opäť pomaly naberá na hodnote. Rovnaký trend kopírovali aj ďalšie digitálne meny ako sú Ethereum (-20 percent), Bitcoin Cash (-30 percent) či Litecoin (-21 percent).

Zdroj: techcrunch.com, úvodný obrázok: Pexels.com

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie