Najčítanejší Windows 10 portál

Zázračná digitálna mena Bitcoin počas dnešného dňa zaznamenala hlboký prepad

Zdroj: Pexels.com

Nie všetko čo sa blyští je zlato. Tak ak ste sa týmto porekadlom riadili počas včerajšieho a dnešného dňa a rozhodli ste odložiť investíciu do digitálnej meny Bitcoin tak ste spravili dobre. Totiž hodnota Bitcoinu niekoľko hodín dozadu zaznamenala hlboký prepad.

Bitcoin sa prepadol

Hoci sa Bitcoin v poslednej dobe sa šplhal k magickej sume 20,000USD tak počas včerajšieho a dnešného dňa zaznamenal hlboký prepad. Na jedenom z najväčších trhov Coinbase padla hodnota o viac ako 20% čo je najväčší nárazový pokles v rámci celého kalendárneho roka. V číslach hodnota Bitcoinu poklesla z hodnoty takmer 17,500USD na hodnotu okolo 12,500USD.

Zdroj: techcrunch.com

V každom prípade Bitcoin opäť pomaly naberá na hodnote. Rovnaký trend kopírovali aj ďalšie digitálne meny ako sú Ethereum (-20 percent), Bitcoin Cash (-30 percent) či Litecoin (-21 percent).

Zdroj: techcrunch.com, úvodný obrázok: Pexels.com

 

TIP  Facebook reaguje na ochranu súkromia GDPR a prináša nový štandard! 1,5 miliardy ľudí je však z tejto ochrany nečakane vylúčených
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.