Microsoft opravil problém so „zaseknutým“ sťahovaním | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft opravil problém so „zaseknutým“ sťahovaním

Novinky

Microsoft opravil problém so „zaseknutým“ sťahovaním

Viacero používateľov Windows 10 Mobile, buildu 10586 hlásilo problém s aktualizáciou aplikácií z Windows Store, dokonca s problémom sa stretli aj používatelia Microsoft Lumie 950, na ktorej spomínaný build mal byť už vo finálnej verzii. Konkrétne im hlásilo chybovú hlášku pod kódovým označením 0x803F8006 ako môžete vidieť nižšie na obrázku.

nefunkncne stahovanie

Avšak vyzerá to tak, že Microsoft na danom probléme usilovne pracuje a v priebehu pár dní by sa podľa oficiálnych vyjadrení mal dostať k používateľom malý update, ktorý by daný problém mal vyriešiť. Medzi prvými zariadeniami, na ktoré spomínaný update má doraziť sú Lumia 830 a 1520, ďalej Microsoft by mal uvoľniť update pre Lumia 1020, 950, HTC One a ostatné zariadenia.

Informoval o tom portál Windowscentral.com

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.