Zamestnancovi počas verejnej prezentácie zamrzol prehliadač Microsoft Edge. Tak stiahol Chrome | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zamestnancovi počas verejnej prezentácie zamrzol prehliadač Microsoft Edge. Tak stiahol Chrome

Novinky

Zamestnancovi počas verejnej prezentácie zamrzol prehliadač Microsoft Edge. Tak stiahol Chrome

Microsoft s príchodom nedávnej aktualizácie Fall Creators Update pre PC zariadenia urobil kus práce a viackrát aj hovoril o vylepšeniach pod kapotou, a to nie len pre samotný systém ale aj pre jeho súčasti ako je napríklad internetový prehliadač Microsoft Edge.

Život je však skutočne nevyspytateľný. Totiž jeden zo zamestnancov spoločnosti mierne zahaproval. Hoci publikum sa smialo, tak vedenie spoločnosti určite nie. Totiž počas jeho verejnej prezentácie týkajúce sa služby Azure a migrácie ich aplikácií či dát do Microsoft Azure Cloud mu zamrzol internetový prehliadač Microsoft Edge. Jeho reakcia bola pritom skutočne promptná a zároveň aj  neočakávana, do niekoľko sekúnd stiahol internetový prehliadač Google Chrome a pokračoval v prezentácii. Ako to celé dopadlo si môžete pozrieť nižšie vo videu (od 37. minúty).

Ako počas prezentácie služieb Microsoft Azure jej zamestnanec Microsoftu stiahol Google Chroome namiesto toho, aby pokračoval cez Edge

Pozitívne na tom je, že ho aspoň stiahol cez Cortanu. To či je však ešte zamestnancom spoločnosti nevieme.

Zdroj: Youtube.com

TIP  Verdikt súdu je jasný! Samsung nemusí poskytovať dlhú softvérovú podporu pre svoje smartfóny. Takýto je dôvod

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.