Zálohovanie kontaktov a SMS správ nebolo nikdy jednoduchšie
Connect with us

Zálohovanie kontaktov a SMS správ nebolo nikdy jednoduchšie

Windows aplikácie

Zálohovanie kontaktov a SMS správ nebolo nikdy jednoduchšie

Menili ste nedávno telefón? Ako ste riešili zálohu kontaktov a správ? Microsoft pár dní dozadu vypustil do sveta celkom šikovnú aplikáciu „contacts+message backup“, ktorá slúži na zálohovanie kontaktov a SMS správ. Doteraz záloha spomínaných dát bola možná totiž len prostredníctvom Microsoft účtu, čo bola častá výčitka používateľov Windows zariadení. Aplikácia po stiahnutí a nainštalovaní sa importuje do nastavení telefónu, odkiaľ ju budete môcť aj ovládať.

Aplikácia umožňuje zálohovať kontakty vo formáte VCF a ukladá ich na pamäťovú kartu (v prípade ak váš telefón nepodporuje pamäťové karty budete musieť zálohu robiť po starom, cez Microsoft účet), odkiaľ ich budete môcť kedykoľvek obnoviť, respektíve preniesť do ľubovoľného zariadenia od Microsoftu / Nokie, ako aj do Android zariadení vzhľadom na univerzálny formát dát.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

4 komentáre
 • front22

  neda sa mi prihlasit na ucet,bohuzial neviem preco a telefon nepodporuje sd kartu ,super ,uz nikdy viac wp

 • Kopo

  Zdravim, aktualizoval som win phone 10 na Lumia 930 pomocou Uprgrade Advisor. Vsetko prebehlo bez problemov az na SMS a Kontakty… tie sa mi absolutne stratili a neviem ich nijako najst… poradte prosim… kde by mohli byt??? A preco sa vlastne odtial odstranili??? Foto zostali vsetky.

  Dakujem za napady

 • Milanko Hurkala

  Len by bolo dobre zmieniť fakt, že danú aplikaciu nie je možné následne odinštalovať.

  • Adam

   Presne takto isto som sa popálil aj ja. Na Lumii 925 😀 Ale nevadí lebo to nemá žiadny vplyv na systém a ani to nezavadzia.. 🙂

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.