Návod ako zálohovať súbory vo Windows 10
Connect with us

Návod ako zálohovať súbory vo Windows 10

Návody

Návod ako zálohovať súbory vo Windows 10

Stalo sa vám niekedy, že ste omylom vymazali niečo čo ste nechceli? Určite áno, a preto vám prinášame krátky návod, v ktorom vám ukážeme ako si spraviť zálohu vašich dát na externý disk v piatich jednoduchých krokoch vo Windows-e 10.

  1. Ako prvé si tvorte nastavenia počítača (viď. obrázok nižšie)zaloha_dar_navod_1
  2. V druhom kroku je potrebné ísť do zložky Update & security > Backup > Add a drivezaloha_dar_navod_2
  3. V treťom kroku kliknite na Add a drive a vyberte externý disk (alebo USB kľúč, resp. iné médium), na ktorý chcete uložiť dátazaloha_dar_navod_3
  4. V štvrtom kroku kliknite na „More option“zaloha_dar_navod_4
  5. Následne vám vyskočí okno, v ktorom budete mať možnosť nastaviť napríklad ako často chcete vytvárať zálohu dát, ktoré zložky chcete zálohovať, dokedy chcete uložené dáta zachovať,…zaloha_dar_navod_5
TIP  Ako zapnúť Game DVR vo Windows 10 a nahrávať video z hrania hier bez použitia Game Baru | NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.