Zahrajte si Pocket Tanks | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zahrajte si Pocket Tanks

Windows Hry

Zahrajte si Pocket Tanks

 

Ak máte radi hry typu Worms, tak hra od vývojárskeho štúdia BlitWise Productions, LLC  Vás určite poteší. Pocket Tanks je jednoduchá hra, v ktorej ovládate v teréne svoj tank, a pomocou rôznych zbraní sa snažíte čo najpresnejšie zasiahnuť svojho protivníka. Za každý zásah získavate body. Víťazom sa stáva hráč, ktorí nahrá najviac bodov. V ceste Vám však stojí terén, a ak si nastavíte, tak aj sila a smer vetra. Na výber máte zbrane ako Napalm, Firecracker, Skipper, Cruiser, Dirt Mover. Vo FREE verzií je ich celkovo 35, ďalšie získate upgradom hry na verziu DELUXE.

b07f6185-a42f-46f7-9149-08e65df4b457fb987e5d-b6a0-4172-933b-7464f6a66bf4

 

Hrať môžete proti počítaču, v lokálnej WiFi sieti proti priateľovi, prípadne online proti hráčom z celého sveta. K dispozícií je aj hra pre dvoch hráčov na jednom zariadení. Nižšie si môžete pozrieť gameplay.

 

 

Počas nášho testovania sme narazili na občasné pády hry. Veríme, že autori túto chybu v ďalších verziách odstránia. Hra je vo Windows phone store k dispozícií zdarma.

TIP  Fortnite sa dostane aj na hernú konzolu Nintento Switch. Napovedajú tomu hneď viaceré zdroje

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.