Zahrajte sa cez víkend na neľútostného vikinga, rytiera, alebo samuraja. Hra For Honor je free-to-play až do 6. mája | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zahrajte sa cez víkend na neľútostného vikinga, rytiera, alebo samuraja. Hra For Honor je free-to-play až do 6. mája

PC hry

Zahrajte sa cez víkend na neľútostného vikinga, rytiera, alebo samuraja. Hra For Honor je free-to-play až do 6. mája

Ešte nemáš žiadne plány na víkend? Si vášnivý hráč počítačových hier a chceš stále skúšať nové hry? V tom prípade máme pre teba výborné správy. Akčnú stredovekú bojovú stratégiu For Honor si so svojimi priateľmi môžeš vyskúšať až do nedele 6. mája.

Ponorte sa do chaosu počas vojny a prebojujte si svoju cestu

For Honor od vydavateľského štúdia Ubisoft, môžme zaradiť medzi naozaj celkom mladé herné tituly, keďže sa na trh dostal iba pred rokom aj 3 mesiacmi. Hra má naozaj rýchly a ambiciózny zážitok, pri ktorom musíte využiť svoje strategické schopnosti, no samozrejme, nevyhnete sa ani tímovej spolupráci a využívaniu vlastných zručností pri inštinktívnych súbojoch na blízko. Každý hráč ocení inovatívny systém ovládania, vďaka ktorému máte takmer úplnú kontrolu nad svojim hrdinom. V hre sa nachádza až 18 špeciálnych hrdinov, pričom každý z nich má svoje špeciálne zbrane a vlastnosti, ktoré môžete v súbojoch využiť vo svoj prospech. Zrovnajte so zemou všetkých vašich súperov a vybojujte si späť svoje územie, slávu a česť.


Multiplayer plný akcie, krvi a tímovej spolupráce

V hre sa nachádza aj naozaj prepracovaný multiplayer, plný brutálnych bojov, pri ktorých sa nevyhnete tímovej spolupráci s vašimi priateľmi. Vašou úlohou je obsadenie bodov záujmu a zavraždenie všetkých nepriateľov.

Váš bojovník, vaše farby

Vyjadrite vašu osobnosť a podnecujte strach vo vašich nepriateľoch prispôsobením každej plochy na vašom brnení. Využite možnosti pre upravenie vašej postavy, sú unikátne a nekonečné.

TIP  Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC

Hra For Honor bude free-to-play až do tejto nedele, čiže 6. mája. Pokiaľ sa Vás hra osloví, môžete si ju taktiež zakúpiť aj prostredníctvom platformy Steam, kde budú jej verzie v 33%, v niektorých prípadoch až 75% zľave.

Zdroj: Steam

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.