Zadarmo dostupný Paint.net sa objavil vo Windows Store, avšak za poplatok | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zadarmo dostupný Paint.net sa objavil vo Windows Store, avšak za poplatok

Novinky

Zadarmo dostupný Paint.net sa objavil vo Windows Store, avšak za poplatok

Zadarmo dostupný Paint.net sa objavil vo Windows Store, avšak za poplatok

Obľúbený grafický editor Paint.net sa objavil vo Windows obchode, avšak mnohých prekvapí to, že je spoplatnený, hoci je identický ako klasická desktop aplikácia.

Nejedná sa pritom o žiaden podvod či niečo podobné, autor Rick Brewster tento poplatok vysvetľuje tým, že túto možnosť ponúka samotný obchod, pričom medzi výhody takto stiahnutej aplikácie patria automatické aktualizácie, jednoduchá inštalácia ako aj lepšia stabilita.

Zdroj: Paint.net

Vývojár tiež dúfa, že týmto spôsobom používatelia a fanúšikovia aplikácie ho podporia pri jej ďalšom vývoji. Momentálne Paint.net je dostupný v obchode za 4.99€, od 1.11.2017 cena bude už však 8.99€.

Aplikáciu môžete stiahnuť cez odkaz nižšie. Dostupná je pre všetky Windows 10 zariadenia.  Ako je to s vami, ste ochotný podporiť kvalitný software aj finančne?

paint.net
paint.net
Developer: dotPDN LLC
Price: $7.99  $3.99

Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.