Začal sa predávať Wileyfox Pro Windows 10 Mobile smartfón. Objednať je ho možné aj na Slovensko a Česko | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Začal sa predávať Wileyfox Pro Windows 10 Mobile smartfón. Objednať je ho možné aj na Slovensko a Česko

Novinky

Začal sa predávať Wileyfox Pro Windows 10 Mobile smartfón. Objednať je ho možné aj na Slovensko a Česko

Začal sa predávať Wileyfox Pro Windows 10 Mobile smartfón. Objednať je ho možné aj na Slovensko a Česko

Wileyfox Pro Windows 10 Mobile smartfón sa dostáva konečne oficiálne do predaja. Smartfón bol pôvodne predstavený ešte začiatkom septembra tohto roka a podľa parametrov by sa mal byť o nie toho najnáročnejšieho zákazníka.

CEO spoločnosti Andy Lee na margo aktuálnej situácie na trhu s Windows zariadeniami vtedy povedal:

„Windows je oveľa lepšie zabezpečený, preto je vhodnejší na B2B. Android môže byť ľahko otvorený. Čoraz častejšie ľudia priam kričia po dostupných zariadeniach. Ak sa spoločnosti chystajú kúpiť tisíce zariadení pre ich pracovnú silu, tak potrebujú dobrú cenu. To je miesto, kde chceme uspieť.“

Dal tak najavo, že jeho cieľovou skupinou budú hlavne firemní zákazníci. Telefón sa však dostal do predaja na Amazone, kde je dostupný spolu aj s poštovným na Slovenku za cenu niečo málo pod 215€. Smartfón ponúka procesor Qualcomm Snapdragon 210, 2GB RAM, 16GB úložného priestoru (s možnosťou rozšírenia), 8MP hlavný fotoaparát a 5“ displej s HD rozlíšením.

Zdroj: vlastný

Či sa smartfónu na konci dňa podarí uspieť je otázne, totiž za túto cenovku je možné siahnuť už po zariadeniach z kuchyne Microsoftu či spoločnosti Acer. V každom prípade, ak máte staršiu Lumiu a chceli by ste vyskúšať niečo nové tak práve toto je jedná z alternatív.

Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft definitívne kupuje webovú službu GitHub. Dá zaň 7,5 miliardy dolárov! Poznáme ďalšie plány Microsoftu s touto službou, ktoré sú naozaj zaujímavé

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.