Zabudnite na „Dislike“ tlačidlo. Facebook testuje „Downvote“, aby moderoval komentáre | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zabudnite na „Dislike“ tlačidlo. Facebook testuje „Downvote“, aby moderoval komentáre

Novinky

Zabudnite na „Dislike“ tlačidlo. Facebook testuje „Downvote“, aby moderoval komentáre

Podľa najnovšieho reportu Facebook začal testovať nové tlačidlo „Downvote“, ktoré povoľuje používateľom označiť komentáre ako zavadzajúce alebo urážlivé.

Na Facebooku sa objavilo nové tlačidlo „Downvote“

Pri väčšom počte tohto typu označenia komentára bude neviditeľný pre verejnosť. Pre internetový magazín TheVerge hovorca Facebooku povedal:

„Netestujeme dislike tlačidlo. Zaoberáme sa tým, ako nám  môžu používatelia dať spätnú väzbu týkajúcu sa komentárov na stránkach. Tento test beží len na malej skupine ľudí z USA.“

Kedy táto funkcia bude dostupná pre všetkých a ani ako bude presne fungovať je dnes otázne. V každom prípade hneď ako budú dostupné nové informácie tak vás budeme informovať.

Zdroj: TheVerge, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Blížia sa ozajstné Star Wars? Donald Trump nariadil Pentagonu, aby vytvoril špeciálne Vesmírne ozbrojené sily

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.