Z dielne Microsoftu vyšli inteligentné nohavice | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Z dielne Microsoftu vyšli inteligentné nohavice

Novinky

Z dielne Microsoftu vyšli inteligentné nohavice

lF2l.nokia_nabijacie_nohavice_jpg-300x175

 

Nie, nepomýlili sme sa a ani sa nejedná o aprílový žart. Z dielne Microsoftu skutočne vyšli inteligentné nohavice, ktoré nie sú otázkou ďalekej budúcnosti, ale najbližších mesiacov čoho dôkazom je ich predpredaj prostredníctvom Amazonu za cenu 340$ (248€).

 

Zatiaľ tieto nohavice nedokážu rozprávať alebo ovládať naše pohyby, ale prinášajú celkom zaujímavé riešenie na stále viac vybíjajúce sa batérie našich telefónov. Áno, je to tak. Nohavice obsahujú bezdrôtovú nabíjačku, takže majú svoju vlastnú batériu. Ďalej aj cievku, ktorá nabíja zariadenia, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie. Vzhľadom k tomu, že toto zariadenie predstavil Microsoft, nohavice majú v sebe prakticky celú bezdrôtovú podložku Nokia DC-50.

 

ccao.blesk_inteligentne_hohavice_jpg-300x227

Čo vravíte na nápad z dielne Microsoftu, oslovili by vás takéto nohavice?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • Kapitán Kuráž

    Nohavice na nabijacke, este lepsie bude vystupovanie z auta ked budem mat na pozadi autonabijacku ktoru som nedopatrenim neodpojil. No mozno sa budu dobijat plynom zo zadnice co pomoze akciam fazule na trhu….

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.