YouTube pridal krátky náhľad videí. Pozrite sa ako to vyzerá | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

YouTube pridal krátky náhľad videí. Pozrite sa ako to vyzerá

Novinky

YouTube pridal krátky náhľad videí. Pozrite sa ako to vyzerá

Po tohtoročnom testovaní krátkych náhľadov na videách, kedy bola táto funkcia sprístupnená iba pre obmedzený počet ľudí sa Google rozhodol, že vypustí túto funkciu do éteru pre všetkých návštevníkov YouTube, ktorí využívajú webový prehliadač Chrome alebo Opera.

zdroj: youtube.googleblog.com

Náhľad videa na YouTube je krátka 3-sekundová animácia, ktorá priblíži obsah videa a má tak napomôcť pri výbere videa. Podľa Google bude tento krátky náhľad dostupný automaticky pri videách, ktoré sú dlhšie ako 30 sekúnd. Avšak nie všetky videá dostanú možnosť náhľadu. Animáciu  s ukážkou sa do dvoch dní od nahrávania pridá do všetkých videí, ktoré splnili potrebné podmienky.

Na zobrazenie krátkeho náhľadu stačí jednoducho prejsť kurzorom na video. Táto funkcia však momentálne podporuje iba webové prehliadače Google Chrome 32 alebo novší a Opera 19 a vyššie.

Známy portál, ktorý je známy svojim obsahom pre dospelých, si tejto novej funkcie taktiež všimol a taktiež zareagoval.

zdroj: twitter.com

Google stále pracuje na vylepšeniach pre platformu YouTube a toto je len jedna z veľkého množstva. V blízkej budúcnosti môžeme očakávať nový dizajn, ktorý bude dostupný v tmavom režime.

Zdroj: vlastný

zdroj: vlastný

TIP  Qualcomm ohlásil nové procesory Snapdragon 700
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.