YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu

Youtube

ANDROID

YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu

Režim Inkognito je pre mnohých používateľov neodmysliteľnou súčasťou internetových prehliadačov. Je to už v podstate dávno, čo sa vôbec po prvýkrát tento režim objavil. Jeho veľkou výhodou je, že dokáže  pri svojej aktivácii úplne skryť históriu surfovania, takže nikto nedokáže zistiť, čo bolo robené pri režime Inkognito.

Populárna služba YouTube teraz režim Inkognito testuje pre svoju mobilnú aplikáciu. Tento režim tak zabráni zaznamenávať akúkoľvek históriu sledovania či vyhľadávania videí. Samotný režim pritom bude možné zapnúť priamo v časti nastavenia > história a ochrana osobných údajov. Inkognito bude taktiež možné zapnúť jednoduchým klepnutím na obrázok účtu v pracom hornom rohu, kde bude zobrazené tlačidlo “zapnúť režim Inkognito”.

Nový režim Inkognito ocenia študenti i bežní používatelia

Pri zapnutom Inkognite YouTube aplikácia nebude zaznamenávať žiadnu históriu sledovania videí. Tento režim sa tak dokonale hodí, ak nechceš prezradiť to, čo sleduješ, alebo na sledovanie používaš zariadenie niekoho iného. Aktuálne je režim Inkognito ešte len v testovacej fáze a môže to potrvať aj pár týždňov či mesiacov, kým sa dočkáme jeho ostrého nasadenia do prevádzky.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: YouTube

TIP  Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu!

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímať



Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať



To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.