Youtube má  nový vzhľad a funkcie. Pozrite sa čo všetko je nového | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Youtube má  nový vzhľad a funkcie. Pozrite sa čo všetko je nového

Novinky

Youtube má  nový vzhľad a funkcie. Pozrite sa čo všetko je nového

Youtube má  nový vzhľad a funkcie. Pozrite sa čo všetko je nového

Youtube pozná dnes asi každý, jedná sa o najväčší video server na svete s miliónmi videí. Táto populárna služba je tu s nami už viac ako jednu dekádu odkedy beží s malými zmenami.

V týchto dňoch sa však môžeme tešiť na viacero zmien. Prvou z nich je úplne nové logo, ktoré sa nesie v duchu 21. storočia. Veď posúďte sami.

Zdroj: vlastný

Dôvodom zmeny pritom podľa Youtube je dokonalejšie prispôsobenie veľkosti pre rôzne typy obrazoviek. Zároveň podľa slov spoločnosti dizajnový jazyk je oveľa kompaktnejší ako ten predtým.

Prichádza tlačidlo „Play Button“

Ako ste mohli vidieť vyššie na obrázku (porovnanie starého a nového loga) tak pred samotným názvom nájdeme tlačidlo „Play“, ktoré sa bude prispôsobovať veľkosti obrazovky. Inými slovami to znamená, že v prípade zariadenia s menšou obrazovkou sa môže stať, že sa vám zobrazí len toto tlačidlo.

Pomér strán a „dark mode“

Novinkami prešla hlavne mobilná verzia prehrávača, kde okrem kvality obrazu je možné meniť aj samotnú rýchlosť prehrávania.   Prichádzajú aj nové funkcie ako je napríklad preskočenie časti videa, pretáčania a ďalšie. Zároveň, Youtube automaticky upraví videá podľa veľkosti obrazovky. Novinou je aj nový „dark mode“, ktorý už asi ako tušíte prináša tmavé používateľské  rozhranie.

YouTube
YouTube
Developer: Google LLC
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.