Tip redakcie | myTube, jedná z najobľúbenejších aplikácií je dnes zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tip redakcie | myTube, jedná z najobľúbenejších aplikácií je dnes zadarmo

TIP REDAKCIE

Tip redakcie | myTube, jedná z najobľúbenejších aplikácií je dnes zadarmo

Známa aplikácia myTube od vývojárskeho štúdia Ryken je dnes dostupná vo Windows obchode zadarmo, avšak ak si z nejakého dôvodu nestihnete aplikáciu stiahnuť dnes do polnoci, tak nebudete musieť mať oči pre plač, totiž nasledujúce dva dni bude aplikácia dostupná len za 10 centov.

Obľúbenosť aplikácia myTube získala hlavne vďaka schopnosti prehrávania videí za každú cenu, bez ohľadu na to čo robíte. Inými slovami video je možné prehrávať na pozadí, zatiaľ čo si prezeráte komentáre, browsujete rôzne kanály a videá, a čokoľvek čo vám umožňuje rozhranie aplikácie. Dokonca myTube ponúka prehrávanie audio záznamov z videí, zatiaľ čo trávite čas mimo prostredia aplikácie.


MyTube_Tweet

Aplikáciu stiahnete na odkaze nižšie.
MyTube

TIP  Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.