Youtube klient Awesome Tube dostal dávku nových funkcií, ktoré nedávno predstavil aj Google | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Youtube klient Awesome Tube dostal dávku nových funkcií, ktoré nedávno predstavil aj Google | APLIKÁCIE

Novinky

Youtube klient Awesome Tube dostal dávku nových funkcií, ktoré nedávno predstavil aj Google | APLIKÁCIE

Youtube klient Awesome Tube dostal dávku nových funkcií, ktoré nedávno predstavil aj Google | APLIKÁCIE

Youtube klientov, a hlavne tých dobrých je vo Windows Store ako šafranu. A preto nás teší veľká aktualizácia Youtube klienta tretej strany Awesome Tube, za ktorou stojí štúdio Chococode.

Vývojári z tohto štúdia si pre nás pripravili skutočne kvalitnú nádielku noviniek. Okrem úplne nového UI rozhrania ako pre PC tak aj pre smartfóny sa môžeme tešiť aj na funkcie, ktoré nedávno predstavila spoločnosť Google. Napríklad aplikácia umožňuje prehrávanie videí na pozadí a to nie len v rámci rozhrania aplikácie, ale aj mimo nej. Ďalšou funkciou, ktorá prišla aj na konkurenčný Android je možnosť pretáčania videá a to len prostredníctvom potiahnutia prstu v rámci videa do oboch strán.  Nové UI prináša aj možnosť sledovania videa a zároveň prezerania komentárov ako aj vytvárať príspevky.

Nechýbajú ani klasické funkcie ako sú možnosti nahrávania videí, mazania a celkovo správy vášho účtu. Aplikáciu aktualizujete cez odkaz nižšie. PS: dostupná je zadarmo.

Awesome Tube - Youtube to your heart
Awesome Tube - Youtube to your heart
Developer: Chococode
Price: Free+

Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft v tichosti pridal do obchodu novú aplikáciu „Your Phone“ určenú pre Windows smartfóny. Mala by hlbšie prepojiť smartfóny s PC

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.