Youradio | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows aplikácie

Youradio

Youradio přináší bezplatný hudební prehrávač v mobilu. Poslouchej hudbu všech žánrů a interpretů, ze kterých si můžeš namíchat vlastní hudební streamy a ty pak poslouchat zdarma i bez připojení k internetu.

Funkce:
– Vytvoř si vlastní hudební stream tzv. náladu, vyladěnou podle tvého vkusu. Jednoduše zadej do Youradia žánry a interprety, které chceš poslouchat a Youradio ti připraví hudební stream vyladěný pro tebe.
– Objevuj hudbu pomocí předpřipravených nálad: hudebních mixů vyladěných pro různé situace a aktivity. V Youradiu tak lze najít hudební mix s populárními novinkami, rockovými hity, ploužáky nebo hudbou na běhání, do fitka nebo pro romantickou večeři ve dvou.
– Rezervuj si hudbu na cesty a poslouchej své oblíbené hity při cestování nebo prostě všude tam, kde není dostupný internet.
– Uspání ti umožní nastavit po jakou dobu bude Youradio hrát zvolenou náladu a poté se samo vypne.

Parametry pro spuštění: Windows Phone 7,5+, 512 Ram, odkaz na stiahnutie

TIP  Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.