Youradio dostáva veľký update | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Youradio dostáva veľký update

Novinky

Youradio dostáva veľký update

Aplikácia českej streamovacej služby Youradio.cz bola pomerne dlho zanedbávaná, a treba objektívne priznať, že trpela niekoľkými zásadnými chybami. Jej tvorcovia však včera vypustili pomerne veľký update, ktorý by mal tieto chyby odstrániť, a podľa nášho testovania sa im to aj podarilo. Novinky vo verzií 1.0.2.1 :

-pridané PUSH notifikácie, a notifikačné centrum

-zvýšená rýchlosť a stabilita aplikácie, opravené časté pády

-rýchlejšie načítanie nálad a žánrov, a takisto aj celej aplikácie, ak bola už načítaná

-oprava pri obnovení aplikácie, kedy sa veľmi často stávalo, že aplikácia sa prepla na celkom inú náladu, alebo sa stratila hudba pre offline počúvanie. Z nášho pohľadu je toto najvýraznejšie vylepšenie, a hodnotíme ho veľmi pozitívne

-oprava UI aplikácie pri vyhľadávaní, pri dlhých názvoch nálad a pri prehrávaní vlastnej nálady

-ďalšie drobné opravy a vylepšenia

youradio

Ďalšou užívateľsky menej príjemnou zmenou je, že aplikácia už prehráva aj reklamy. Webová verzia prehráva reklamy bežne, a jedná sa o zdroj príjmov tejto služby, preto sa táto zmena dala očakávať aj pri Windows phone verzií.

Viac o aplikácií si môžete prečítať v samostatnom článku. Aplikácia je na stiahnutie aj používanie ZDARMA v store.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.