Xim: šikovná aplikácia pre zdieľanie fotiek, ktoré nemajú vidieť ... | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xim: šikovná aplikácia pre zdieľanie fotiek, ktoré nemajú vidieť …

Windows aplikácie

Xim: šikovná aplikácia pre zdieľanie fotiek, ktoré nemajú vidieť …

Microsoft práve vypustil novú aplikáciu Xim. Aplikácia slúži na zdieľanie Vašich fotografií so skupinou najbližších priateľov.

Podľa Microsoftu Xim je nová cesta zdieľania fotografií, ktorá nezdieľa Váš „telefón“, ale len fotografie. Všetky fotografie, ktoré pošlete cez túto aplikáciu majú krátku „životnosť“, znamená to, že sa jednoducho vymažú po tom, ako si ich Váš priateľ prezrie. Ďalšou výnimočnou vlastnosťou je, že aplikáciu  nepotrebujú mať nainštalovanú Vaši priatelia v telefóne, jednoducho im príde link, na ktorom nájdu fotografie. Celkom šikovné riešenie keď sa chcete svojím známym pochváliť piatkovou žúrkou čo ste povystrájali a zároveň nechcete aby  tieto fotky boli ďalej zdieľané. Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo, dostupná je pre všetky zariadenia s Windows Phone 8 a 8.1 (potrebné zmeniť región na USA).

TIP  Aplikácia iTunes sa po takmer roku konečne dostáva do obchodu Microsoft Store

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.