Najčítanejší Windows 10 portál

Poznáme dátum dostupnosti Windows 10 Mobile pre zariadenie od spoločnosti Xiaomi

Ešte v júli tohto roku sme vám priniesli článok, v ktorom sme vás informovali o tom, že čínsky mobilný gigant začal spolupracovať so spoločnosťou Microsoft, konkrétne na Windows 10 v mobilnej verzii.

Joe Balfiora v tom čase potvrdil, že Windows 10 Technical Preview je možné používať aj zariadeniach Xiaomi, ako aj to, že prebiehajú testovania v rámci úzkej skupiny používateľov.

V dnešných dňoch sa objavilo správa od vysokopostaveného zamestnanca Microsoftu na sociálnej sieti Weibo správa, ktorá hovorí o tom, že ecosystém Windows 10 Mobile by sa mal do obehu dostať pre majiteľov mobilných telefónov značky Xiaomi Mi4 ešte v priebehu tohto týždňa. Údajne by sme sa príchodu Windows 10 Mobile na Mi4 mali dočkať 26. novembra, na Deň vďakyvzdania.

Uvítali by ste Windows 10 aj na iných Android zariadeniach?

Informácie o tom priniesol portál Neowin.net

TIP  Xiaomi Redmi 5 Plus aktuálne môžeš získať za podpultovú cenu a najlepšie na tom je, že sa vyhneš plateniu CLA ako aj DPH! Akcia je časovo limitovaná
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.