Xiaomi vypredalo herný smartfón Xiaomi Black Shark len za pár sekúnd. Bude to skvelou štartovacou cenou a výkonom?! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi vypredalo herný smartfón Xiaomi Black Shark len za pár sekúnd. Bude to skvelou štartovacou cenou a výkonom?!

Xiaomi Black Shark

Xiaomi

Xiaomi vypredalo herný smartfón Xiaomi Black Shark len za pár sekúnd. Bude to skvelou štartovacou cenou a výkonom?!

Dnes tesne po pol noci boli spustené oficiálne predaje prvého čiste herného smartfónu od spoločnosti Xiaomi, ktorý nesie názov Xiaomi Black Shark. O tento smartfón je dokonca tak obrovský záujem zo strany používateľov a pravdepodobne aj fanúšikov Xiaomi zariadení, že ho firma vypredalaza pár sekúnd.

Záujem o kúpu tohto špičkového herného smartfónu vyjadrilo až 1 milión ľudí. Tomu v podstate tomu ani niet divu, keďže smartfón Xiaomi Black Shark je pomerne lacný na to, že pod kapotou nájdeme výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 845 a obrovskú batériu s kapacitou až 4000 mAh. Tento model je pritom k dispozícii za menej ako 450 €, takže Xiaomi určite cenu nastavilo veľmi lákavo vzhľadom k výkonu zariadenia.

Xiaomi Black Shark

Produktová fotografia

Zaujímavosťou je, že len krátko po spustení predaja, jeden z najväčších predajcov upozornil na nedostupnosť tohto modelu z dôvodu vypredania.

Aký smartfón vlastníte Vy? Využívate ho na hranie hier?

Zdroj: Gizchina.com, úvodný obrázok: Produktová fotografia

TIP  Tento raketový smartfón od Xiaomi je teraz dostupný za najnižšiu cenu na trhu. Nepremeškaj túto skvelú ponuku!

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Xiaomi

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.