Xiaomi sa pomaly prediera na vrchol televízneho priemyslu. Aktuálne sa radí medzi top 10 výrobcov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi sa pomaly prediera na vrchol televízneho priemyslu. Aktuálne sa radí medzi top 10 výrobcov

Xiaomi TV

Xiaomi

Xiaomi sa pomaly prediera na vrchol televízneho priemyslu. Aktuálne sa radí medzi top 10 výrobcov

Xiaomi sa pomaly prediera na vrchol televízneho priemyslu. Aktuálne sa radí medzi top 10 výrobcov

Spoločnosť Xiaomi niekoľko dní dozadu oslávila svoje 8. narodeniny. Za toto obdobie sa podarilo spoločnosti uspieť na viacerých „bojových“ frontoch.

Môžeme si napríklad spomenúť na to, že Xiaomi je aktuálne jedna z  najväčších spoločností, ktorá predáva smartfónu kde dýcha na chrbát spoločnostiam ako je napríklad Samsung či Apple. Nuž, najnovšie sa radí aj medzi top 10 výrobcov chytrých televízorov.  Najnovšie dáta z All View Cloud hovoria, že Xiaomi vďaka stále rozširujúcim sa predajom dostala na 10. priečku.

Xiaomi sa derie na vrchol

xiaomi medzi top 10 vyrobcami TV

Zdroj: Gizmochina.com

Ako môžete na grafe vyššie vidieť, tak spoločnosť  Xiaomi pomaly, ale isto dobieha tých najväčších gigantov na svete ako sú Samsung, ktorý aktuálne jednoznačne dominuje trhu, TCL, Sony, Philips a ďalších.

Spoločnosť Xiaomi na trh s televízormi vstúpila v septembri 2013 s viacerými produktmi. Medzi Najnovšie jej produkty z tejto kategórie patrí napríklad televízor  Xiaomi TV 4A 32, z ktorého sa predalo za 8 mesiacov viac ako 1 milión kusov alebo televízor Xiaomi Mi Led TV 4, ktorý predstavený len nedávno.

Zdroj: Gizomichina, úvodný obrázok: Youtube (Chigz Tech Reviews)

TIP  Nedávno predstavený Xiaomi Redmi 6 sa konečne dostáva do predaja! Cenovo sa radí medzi najdostupnejšie zariadenia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Xiaomi

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.