Tento raketový smartfón od Xiaomi je teraz dostupný za najnižšiu cenu na trhu. Nepremeškaj túto skvelú ponuku! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Tento raketový smartfón od Xiaomi je teraz dostupný za najnižšiu cenu na trhu. Nepremeškaj túto skvelú ponuku!

Xiaomi

TIP REDAKCIE

Tento raketový smartfón od Xiaomi je teraz dostupný za najnižšiu cenu na trhu. Nepremeškaj túto skvelú ponuku!

Nie je to prvýkrát, čo tu máme tip na veľmi zaujímavý smartfón, ktorý dokáže konkurovať konkurencii aj s výrazne vyššou cenou. Áno, reč je o smartfóne Xiaomi Redmi Note 5, u ktorého pod kapotou tyká veľmi výkonný procesor. Smartfón navyše nijako vybočuje z dnešných radov a ponúka pomerne tenké rámčeky, elegantný dizajn a samozrejme veľmi dobrý výkon aj pre náročnejších používateľov.

Tento výkonný smartfón môžeš teraz kúpiť za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Xiaomi Redmi Note 5 zaujme už na prvý pohľad. Smartfón totiž ponúka stále pomerne masívnu kovovú konštrukciu, čo je určite fajn. Čínsky výrobca tak pri tomto smartfóne ukazuje, že ešte stále nepodľahol aktuálnym trendom a aj do tejto novinky umiestnil radšej kovové, než sklenené materiály. V praxi tak užívateľ získa komfortné používanie, o ktoré sa stará aj 5,9″ displej s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov.

Produktová fotografia

Xiaomi Redmi Note 5 ponúka veľmi dobrú výbavu za atraktívnu cenu

Ako som už v úvode zmienil. Toto Xiaomi Redmi Note 5 nezanevrie ani svojim hardvérom. Pod kapotou nájdeme výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 636 s taktom 1,6 GHz, ktorému sekunduje až 3 GB operačná pamäť RAM a 32 GB úložisko. Mimochodom, tento smartfón je vybavený až 4000 mAh batériou, takže sa nemusíš obávať iba klasickej výdrže po dobu pár hodín. Toto je jednoducho zariadenie, ktoré s tebou môže vydržať kludne aj dva dni používania bez toho, aby si musel hľadať nabíjačku. Tak isto poteší aj GLOBAL verzia čo znamená, že by si nemal mať problém s podporou 4G (FDD-LTE B1/B3/B4/B5/B7/B8/B20 TDD-LTE B38/B40). Nechýba dokonca ani DUAL SIM podpora spolu súčasne aj s pamäťovou kartou.

YouTube: GadgetIn

Smartfón skutočne ponúka všetky dnešné trendy vychytávky. A okrem pomerne úzkeho displeja, tu máme aj zadný duálny fotoaparát s 12 Mpx a 5 Mpx objektívom. Samotný fotoaparát potom ponúka ešte nahrávanie Full HD videa. Ak sa pýtaš, aký je fotoaparát v praxi, tak výkonom určite vzhľadom aj za cenovku smartfónu prekvapí. Poslúži tak na zachytávanie bežných fotografií z nášho života úplne bez problémov. Áno, nejedná sa o vlajkovú loď, takže ho nemôžeme porovnávať napríklad s iPhone X, ale skutočne v rámci tejto cenovej kategórie, je kvalita vyhovujúca.

TIP  GearBest zapĺňa EÚ sklady stovkami produktov. Nakupovanie elektroniky je tak výrazne lacnejšie

Xiaomi Redmi Note 5 nie je žiadne béčko ani po stránke softvéru. Tento smartfón totiž beží na najnovšom prostredí MIUI 9, ktoré je známe aj pre svoje veľmi dobre vyladené a bohatú ponuku funkcií. Mimochodom, tento smartfón ponúka dva sloty pre SIM kartu a jeden slot pre pamäťovú kartu. V rámci výbavy nechýba senzor jasu, gyroskop či veľmi rýchly senzor odtlačku prsta, ktorý nájdeme umiestnený na zadnej strane smartfónu.  Tento dobre vybavený smartfón je aktuálne dostupný za cenu len 169,10 €. Za túto cenu tak získať smartfón so skvelým pomerom ceny a výkonu. Mimochodom, určite ti odporúčame priplatiť si za dopravu EU Express necelých 8€ vďaka čomu sa vyhneš prípadným doplatkom v podobe DPH či CLA.

Tento výkonný smartfón môžeš teraz kúpiť za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Zdroj: TS, vlastný

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímať



Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať



To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.