Toto je najlepší smartfón pod 200€, ktorého cena je výrazne nižšia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je najlepší smartfón pod 200€, ktorého cena je výrazne nižšia

Novinky

Toto je najlepší smartfón pod 200€, ktorého cena je výrazne nižšia

Redmi Note 4X smartfón je jeden z najpredávanejších smartfónov od spoločnosti Xiaomi a my vám vďaka exkluzívnej spolupráci s obchodom GearBest.com prinášame ponuku, ktorej sa ťažko hovorí nie.

Xiaomi Redmi Note 4X smartfón v limitovanej ponuke nájdeš tu

Xiaomi Redmi Note 4X je najvýkonnejší smartfón s cenovkou hlboko pod 200€

Xiaomi Redmi Note 4X ponúka veľký 5.5“ IPS displej s rozlíšením 1920 x 1080 (FHD / 403ppi). Displej sa ďalej môže pochváliť plnými farbami,  maximálnym jasom 450 nitov a 2.5D zakrivením. Čerešničkou je, že tlačidla na prednom paneli sú podsvietené a nechýba ani notifikačná LED dióda.

V útrobách zariadenia nájdeme výkonný osemjadrový procesor Snapdragon 625, ktorého pracovná frekvencia na jedno jadro je 2.0GHz. Ďalej, k nadpriemernému výkonu mu dopomáha grafický chip Adreno 506 spolu so 3GB operačnej pamäte RAM a 32GB úložný priestor.

Xiaomi Redmi note 4X recenzia vykon

Zdroj: YT

Telefón ďalej disponuje dvojicou fotoaparátov. Hlavný snímač sa môže pochváliť 12MP šošovkou s clonou f/2.0, predný 5MP rozlíšením s rovnakou clonou. Zadnú stranu zariadenia vypĺňa ešte snímač odtlačkov prstov a dvojtónový LED blesk a logom Xiaomi.

Xiaomi Redmi note 4X recenzia

Zdroj: YT

Telefón poháňa akumulátor s kapacitou 4100mAh. Z hľadiska konektivity ponúka plnú podporu LTE v rámci Slovenska ako aj Česka, Bluetooth vo verzii 4.2,  podporu 2 aktívnych SIM kariet, technológiu WiFi Display ako aj Direct či dokonca infračervené ovládania, s ktorými je možné ovládať domáce spotrebiče. Z hľadiska senzorov vo výbave nájdeme Akcelerometer, Senzor automatického jasu, E-kompas, Gravitačný senzor, Gyroskop.

TIP  Toto lietadlo na diaľkové ovládania Ťa ohúri svojim skvelým letom a nízkou cenou pod 20 €

Smartfón aktuálne je dostupný za podmienky využitia kupón „notexqc“ za necelých 117€ aj s možnosťou doručenia zadarmo. Odporúčame však jednoznačne využiť doručenie prostredníctvom dopravy EU Express, ktorá síce stojí niečo málo pod 8€, ale pri nej GearBest garantuje preclenie telefónu. Inými slovami neprekvapí vás žiaden ďalší poplatok alebo vybavovačky. Ďalšou možnosťou je využitie dopravy Belgium Registred, kedy Gearbest prepláca prípadne poplatky na colnici v prípade ich vydokladovania podpore. PS: ponuka je limitovaná len na 30 telefónov celosvetovo.

Xiaomi Redmi Note 4X smartfón v limitovanej ponuke nájdeš tu

Zdroj: vlastný, GearBest.com, YT

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.