Xiaomi pripravuje tablet Xiaomi Mi Pad 4, ktorý opäť ponúkne skvelý výkon za dostupnú cenu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi pripravuje tablet Xiaomi Mi Pad 4, ktorý opäť ponúkne skvelý výkon za dostupnú cenu

Xiaomi Mi Pad 4

ANDROID

Xiaomi pripravuje tablet Xiaomi Mi Pad 4, ktorý opäť ponúkne skvelý výkon za dostupnú cenu

Už je to viac ako rok, čo spoločnosť Xiaomi predstavila svoju poslednú generáciu obľúbeného a cenovo dostupného tabletu Xiaomi Mi Pad. Teraz sa zdá, že Xiaomi pripravuje nástupcu tabletu, ktorý by mohol ponúknuť podľa zatiaľ dostupných informácií pomerne opäť zaujímavú výbavu.

Zahraničný zdroj informoval o niektorých z kľúčových parametroch nového tabletu Xiaomi Mi Pad 4. Novinka by mala pod kapotou ponúknuť výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 660, ktorý tak ponúkne dostatočný výkon pre každodennú prácu. Bohužiaľ v tejto chvíli nie je známa kapacita operačnej pamäte RAM, úložiska alebo vôbec dostupná informácia o možnosti rozšírenia úložiska prostredníctvom pamäťovej karty.

Xiaomi Mi Pad 4 nebude žiadne béčko

Tablet Xiaomi Mi Pad 4 by mal ponúknuť ostrý displej s hustotou bodov na palec v počte 320 dpi. V tejto chvíli však nepoznáme presnú veľkosť obrazovky. Čo ale vieme, sú informácie o prednej či zadnej kamere. Na zadnej strane nový tablet ponúkne 13 Mpx fotoaparát s clonou f/2.0, no bohužiaľ bude chýbať podpora nahrávania 4k videa. Na prednej strane potom nájdeme 5 Mpx fotoaparát pre selfie zábery či videohovory.

V tejto chvíli poznáme iba zlomok z výbavy pripravovaného cenovo dostupného tabletu Xiaomi Mi Pad 4. Existujú určité náznaky o dostupnosti 6000 mAh batérii či možná prítomnosť NFC. Tieto informácie však narozdiel od procesora či kamery ešte nie sú potvrdené.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: YouTube Geekyranjit

TIP  Zo smartfónov sa stáva nebezpečná zbraň. Za volantom ich používame čoraz častejšie

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.