Xiaomi pripravuje tablet Xiaomi Mi Pad 4, ktorý opäť ponúkne skvelý výkon za dostupnú cenu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi pripravuje tablet Xiaomi Mi Pad 4, ktorý opäť ponúkne skvelý výkon za dostupnú cenu

Xiaomi Mi Pad 4

ANDROID

Xiaomi pripravuje tablet Xiaomi Mi Pad 4, ktorý opäť ponúkne skvelý výkon za dostupnú cenu

Už je to viac ako rok, čo spoločnosť Xiaomi predstavila svoju poslednú generáciu obľúbeného a cenovo dostupného tabletu Xiaomi Mi Pad. Teraz sa zdá, že Xiaomi pripravuje nástupcu tabletu, ktorý by mohol ponúknuť podľa zatiaľ dostupných informácií pomerne opäť zaujímavú výbavu.

Zahraničný zdroj informoval o niektorých z kľúčových parametroch nového tabletu Xiaomi Mi Pad 4. Novinka by mala pod kapotou ponúknuť výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 660, ktorý tak ponúkne dostatočný výkon pre každodennú prácu. Bohužiaľ v tejto chvíli nie je známa kapacita operačnej pamäte RAM, úložiska alebo vôbec dostupná informácia o možnosti rozšírenia úložiska prostredníctvom pamäťovej karty.

Xiaomi Mi Pad 4 nebude žiadne béčko

Tablet Xiaomi Mi Pad 4 by mal ponúknuť ostrý displej s hustotou bodov na palec v počte 320 dpi. V tejto chvíli však nepoznáme presnú veľkosť obrazovky. Čo ale vieme, sú informácie o prednej či zadnej kamere. Na zadnej strane nový tablet ponúkne 13 Mpx fotoaparát s clonou f/2.0, no bohužiaľ bude chýbať podpora nahrávania 4k videa. Na prednej strane potom nájdeme 5 Mpx fotoaparát pre selfie zábery či videohovory.

V tejto chvíli poznáme iba zlomok z výbavy pripravovaného cenovo dostupného tabletu Xiaomi Mi Pad 4. Existujú určité náznaky o dostupnosti 6000 mAh batérii či možná prítomnosť NFC. Tieto informácie však narozdiel od procesora či kamery ešte nie sú potvrdené.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: YouTube Geekyranjit

TIP  Nokia vydala dve veľmi emotívne videá, ktoré by si určite mal vidieť. Súhlasíš s nimi?

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.