Xiaomi prináša na trh ďalší gadget z kategórie užitočných. Využijú ho hlavne muži | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi prináša na trh ďalší gadget z kategórie užitočných. Využijú ho hlavne muži

Novinky

Xiaomi prináša na trh ďalší gadget z kategórie užitočných. Využijú ho hlavne muži

Xiaomi prináša na trh ďalší gadget z kategórie užitočných. Využijú ho hlavne muži

Xiaomi je jedna z najinovatívnejších spoločností v súčasností, ktorá sa nebojí pustiť aj na trh o ktorom by sme povedali, že toho moc nevie. Takýmto príkladom je aj teraz predstavený nový gadget, ktorý patrí do kategórie užitočných – elektrický holiaci strojček, ktorý patrí pod líniu zariadení MIJIA. Oproti konkurencií prináša niekoľko zaujímavých noviniek.

Xiami predstavilo elektrický holiaci strojček

Tento elektrický holiaci strojček prichádza v tenkom a plne kovom prevedení s minimalistickým dizajnom, ktorý osloví mnohých. Horný kryt je vyrobený z špeciálneho andizovaného hliníka. Celková hrúbka zariadenia je 13.2mm a váži len niečo okolo 100g.

Zdroj: Gizmo

Čepeľ je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov pochádzajúcich z Japonska. Konkrétne na jeho výrobu sa použili materiály z akých sú vyrábané samurajské meče. Xiaomi ďalej tvrdí, že tento materiál by nemal spôsobovať podráždenie pokožky a zároveň by jeho veľkou prednosťou mala byť ostrosť, ktorá v kombinácii s 27° mala ponúkať koncovým používateľov najvyššiu možnú kvalitu holenia.

Zdroj: Gizmo

Tento elektrický strojček je napájaný Lithium-Polymer batériou, ktorá poháňa motorček s až 7800 otáčkami. Nabíjanie tohto zariadenia pritom má prebiehať cez USB Type – C konektor. Tak isto sa môže pýšiť aj hlučnosťou len 65dB. A to najdôležitejšie, cena. Tá je nastavená na 179 Yuanov, čo predstavuje zhruba niečo málo pod 25€.

Zdroj: Gizmo

TIP  Xiaomi Mi A1 je najlepšou voľbou v strednej triede | VIDEO RECENZIA

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.