Xiaomi prináša na trh ďalší gadget z kategórie užitočných. Využijú ho hlavne muži | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi prináša na trh ďalší gadget z kategórie užitočných. Využijú ho hlavne muži

Novinky

Xiaomi prináša na trh ďalší gadget z kategórie užitočných. Využijú ho hlavne muži

Xiaomi prináša na trh ďalší gadget z kategórie užitočných. Využijú ho hlavne muži

Xiaomi je jedna z najinovatívnejších spoločností v súčasností, ktorá sa nebojí pustiť aj na trh o ktorom by sme povedali, že toho moc nevie. Takýmto príkladom je aj teraz predstavený nový gadget, ktorý patrí do kategórie užitočných – elektrický holiaci strojček, ktorý patrí pod líniu zariadení MIJIA. Oproti konkurencií prináša niekoľko zaujímavých noviniek.

Xiami predstavilo elektrický holiaci strojček

Tento elektrický holiaci strojček prichádza v tenkom a plne kovom prevedení s minimalistickým dizajnom, ktorý osloví mnohých. Horný kryt je vyrobený z špeciálneho andizovaného hliníka. Celková hrúbka zariadenia je 13.2mm a váži len niečo okolo 100g.

Zdroj: Gizmo

Čepeľ je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov pochádzajúcich z Japonska. Konkrétne na jeho výrobu sa použili materiály z akých sú vyrábané samurajské meče. Xiaomi ďalej tvrdí, že tento materiál by nemal spôsobovať podráždenie pokožky a zároveň by jeho veľkou prednosťou mala byť ostrosť, ktorá v kombinácii s 27° mala ponúkať koncovým používateľov najvyššiu možnú kvalitu holenia.

Zdroj: Gizmo

Tento elektrický strojček je napájaný Lithium-Polymer batériou, ktorá poháňa motorček s až 7800 otáčkami. Nabíjanie tohto zariadenia pritom má prebiehať cez USB Type – C konektor. Tak isto sa môže pýšiť aj hlučnosťou len 65dB. A to najdôležitejšie, cena. Tá je nastavená na 179 Yuanov, čo predstavuje zhruba niečo málo pod 25€.

Zdroj: Gizmo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie