Bažíš po novom phabete? S exkluzívnym kupónom môžeš ušetriť z akciovej ponuky na Xiaomi Note 3 ďalších 40€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bažíš po novom phabete? S exkluzívnym kupónom môžeš ušetriť z akciovej ponuky na Xiaomi Note 3 ďalších 40€

ANDROID

Bažíš po novom phabete? S exkluzívnym kupónom môžeš ušetriť z akciovej ponuky na Xiaomi Note 3 ďalších 40€

Počas novembra fanúšikovia spoločnosti Xiaomi mohli zaznamenať menší rozruch ohľadne nástupcu smartfónu Xiaomi Note 2, bola totiž predstavená 3. generácia tohoto smartfónu. Nuž a my vám exkluzívne ako jeden z prvých portálov prinášame zľavový kupón “EU0149B” (v prípade záujmu o verziu BLUE kupón je “EU0149BL”) na už aj tak zo zľavnenú cenu, s ktorým ušetríte zhruba ďalších 40€.

Veľký 5,5“ displej

Dominantou telefónu je veľká 5,5“ obrazovka, ktorá dostala do vienka FULL HD rozlíšenie. Nuž, ale to aj tak nie je stále hlavným ťahúňom, ktorým je predná inteligentná kamera s 16MP rozlíšením a clonou f/2.0. Predná kamera totiž podporuje technológiu SMART AI Bokeh Beauty, ktorá ponúka odomykanie smartfónu pomocou oskenovania tváre pričom výrobca udáva rýchlosť 500 milisekúnd.

Zdroj: Youtube (Redskull)

Zadná strana zaujme duálnym fotoaparátom

Zadná strana smartfónu na prvý pohľad zaujme hneď dvomi fotoaparátmi. Hlavný fotoaparát disponuje 12MP snímačom s clonou f/1.8, ktorému sekunduje širokouhlý snímač s clonou f/2.6, ktorý sa môže pochváliť dvojnásobným optickým priblížením. Nechýba samozrejme ani optická stabilizácia či možnosť natáčania videí v 4K kvalite.

Zdroj: Youtube (Redskull)

Xiaomi Redmi Note 3 nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “EU0149B”, s ktorým zrazíš cenu pod 300€

Pod kapotou nájdeme parametre hodné najvýkonnejších smartfónov na trhu

V útrobách zariadenia nájdeme osemjadrový procesor od známeho výrobcu Qualcomm, Snapdragon 660 pracujúci na frekvencii 2.2GHz pre každé jadro. Sekundujeme grafických chip Adreno 512 pracujúci na frekvencii 650MHz. O multitasking sa bude starať operačná pamäť o kapacite 6GB RAM spolu s úložným priestorom 64GB. Smartfónu samozrejme nechýba podpora 3G, 4G technológie, e-kompas, skener odtlačkov prstov umiestnený v tlačidle Home, gyroskop senzor priblíženia, podpora dvoch aktívnych SIM kariet,… jednoducho telefón ponúka parametre hodné najvýkonnejších smartfónov na trhu. Mimochodom, o výdrž smartfónu sa stará batéria o veľkosti 3500mAh, ktorú nabijete prostredníctvom USB – Type C konektora s podporou technológie Quick Charge 3.0.

TIP  Xiaomi Mi A1 je najlepšou voľbou v strednej triede | VIDEO RECENZIA

Zdroj: Youtube (Redskull)

Ak ťa smartfón zaujíma tak ho nájdeš v akciovej ponuke na odkaze nižšie (pod videorecenziou).

Xiaomi Redmi Note 3 nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “EU0149B”, s ktorým zrazíš cenu pod 300€

Zdroj: tlačová správa, obrázky: Redskull (Youtube)

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.