Xiaomi nepracuje na novom zariadení Mi Mix 2s, ktoré kopíruje dizajn iPhonu X | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi nepracuje na novom zariadení Mi Mix 2s, ktoré kopíruje dizajn iPhonu X

ANDROID

Xiaomi nepracuje na novom zariadení Mi Mix 2s, ktoré kopíruje dizajn iPhonu X

Xiaomi nepracuje na novom zariadení Mi Mix 2s, ktoré kopíruje dizajn iPhonu X

Internetom počas včerajšieho dňa prebehla správa šíriaca hoax správu týkajúcu sa spoločnosti Xiaomi a jej údajne pripravovaného zariadenia Mi Mix 2s, ktoré sa nesie v dizajnovom duchu iPhone X zariadenia.

Nie však všetko čo sa objaví na internete je pravda. Ako môžete vidieť nižšie tak fotografie „nástupcu“ zariadenia Xiaomi Mi Mix 2, ktoré sa dostali do obehu vďaka webu Weibo ukazujú zariadenie nesúce sa v dizajne iPhone X smartfónu.

Tieto fotografie ďalej dopĺňali informácie o tom že spoločnosti Xiaomi sa podarilo získať viac miesta vo vrchnej časti zariadenia kde sa im podarilo zmestiť ako fotoaparát tak aj senzory. Pričom práve táto informácia zmiatla viacero médií, totiž Xiaomi počas predstavenia Mi Mix 2 zariadenia hovorila  o tom, že sa pokúšala vo vrchnej časti integrovať kameru, nakoniec sa im to však nepodarilo.

Xiaomi momentálne nechystá nástupcu pre Mi Mix 2

Skutočnosť je však úplne iná, Xiaomi sa pre internetový server AndroidCentral vyjadrila, že sa jedná o hoax správy. Totiž medzi používateľmi Xiaomi smartfónov nájdeme viacero iOS fanúšikov ktorí jednoducho inštalujú na svoje smartfóny rôzne témy, a táto je jedna z nich. Inými slovami, na fotkách je stále to isté zariadenia, Xiaomi Mi Mix 2, avšak s inou témou ako je tá natívna. Nasvedčuje tomu aj to, že na obrázkoch ktoré sa dostali do obehu nie je vidieť spodné čelo zariadenia, kde je umiestnená kamera.

Zdroj: AndroidCentral

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie