Najčítanejší Windows 10 portál

Xiaomi nepracuje na novom zariadení Mi Mix 2s, ktoré kopíruje dizajn iPhonu X

Zdroj: AndroidCentral

Internetom počas včerajšieho dňa prebehla správa šíriaca hoax správu týkajúcu sa spoločnosti Xiaomi a jej údajne pripravovaného zariadenia Mi Mix 2s, ktoré sa nesie v dizajnovom duchu iPhone X zariadenia.

Nie však všetko čo sa objaví na internete je pravda. Ako môžete vidieť nižšie tak fotografie „nástupcu“ zariadenia Xiaomi Mi Mix 2, ktoré sa dostali do obehu vďaka webu Weibo ukazujú zariadenie nesúce sa v dizajne iPhone X smartfónu.

Tieto fotografie ďalej dopĺňali informácie o tom že spoločnosti Xiaomi sa podarilo získať viac miesta vo vrchnej časti zariadenia kde sa im podarilo zmestiť ako fotoaparát tak aj senzory. Pričom práve táto informácia zmiatla viacero médií, totiž Xiaomi počas predstavenia Mi Mix 2 zariadenia hovorila  o tom, že sa pokúšala vo vrchnej časti integrovať kameru, nakoniec sa im to však nepodarilo.

Xiaomi momentálne nechystá nástupcu pre Mi Mix 2

Skutočnosť je však úplne iná, Xiaomi sa pre internetový server AndroidCentral vyjadrila, že sa jedná o hoax správy. Totiž medzi používateľmi Xiaomi smartfónov nájdeme viacero iOS fanúšikov ktorí jednoducho inštalujú na svoje smartfóny rôzne témy, a táto je jedna z nich. Inými slovami, na fotkách je stále to isté zariadenia, Xiaomi Mi Mix 2, avšak s inou témou ako je tá natívna. Nasvedčuje tomu aj to, že na obrázkoch ktoré sa dostali do obehu nie je vidieť spodné čelo zariadenia, kde je umiestnená kamera.

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena

Zdroj: AndroidCentral

Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.