Xiaomi Mi TV 4A aktuálne kúpite lacnejšie ako Číňania | TIP REDAKCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi Mi TV 4A aktuálne kúpite lacnejšie ako Číňania | TIP REDAKCIE

Novinky

Xiaomi Mi TV 4A aktuálne kúpite lacnejšie ako Číňania | TIP REDAKCIE

Xiaomi Mi TV 4A aktuálne kúpite lacnejšie ako Číňania | TIP REDAKCIE

Pokukávate po novej TV? Čo tak si zadovážiť prémiovú telku od Xiaomi – Mi TV 4A.

Radi by sme vás upozornili na akciovú ponuku obchodu GearBest.com, kde momentálne je možné zakúpiť prémiovú televíziu Xiaomi Mi TV 4A za menej ako 375€ spolu aj s poštovným z EÚ skladu.

Xiaomi Mi TV 4A nájdeš v ponuke e-shopu tu

Xiaomi Mi TV 4A je prémiová TV, ktorá prekonáva očakávania

Xiaomi Mi TV 4A ponúka 43“ displej s FULL HD rozlíšením a pozorovacími uhlami až 178 °. To však nie je všetko, okrem tejto uhlopriečky, ktorá má viac ako 1 meter, prináša aj širokú škálu farieb a frekvenciu obrazu 60Hz či podporu viacerých ovládacích gest. Napríklad táto TV sa môže popýšiť technológiou Sogo ASR, ktorá dokáže rozoznať hlas s presnosťou až na 97%, nevýhodou však je, že musíte ovládať Anglický jazyk.

Zdroj: produktová fotografia

TV ďalej disponuje dvojicou 6W reproduktorov, podporou technológie Dolby Virtual surround sound, Bass Boost, DTS či HDR 10 a HLG. Nechýba ani podpora 4K pri 60/30 fps (codec H.265/H.264).

Zdroj: produktová fotografia

„Črevá“ tejto chytrej TV tvorí 4-jadrový procesor Amlogic T962, 2GB DDR4 RAM pamäte či  grafický chip Mali-450 MP5. V kombinácii s nastavbou Androidu ti teda táto TV ponúka široké možnosti jej využitia.

Ak vás TV zaujala tak vám odporúčame využiť momentálne prebiehajúcu akciovú ponuku v obchode GearBest.com kde je možné aktuálne TV objednať aj z EÚ skladu vďaka čomu sa vyhnete prípadným ďalším poplatkom ako je napríklad DPH či CLO. PS: konečná cena ťa vide niečo okolo 375€ a to sa už fakt oplatí. Okrem toho môžete použiť aj kupón “XMTV4A”, s ktorým cenu stlačíta ešte o zrhuba 10€ nižšie (ponuka je vsak obmedzená len pre prvých 10 zákazníkov v rámci EÚ / sklad G-W-6).

Xiaomi Mi TV 4A nájdeš v ponuke e-shopu tu

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.