Robotický vysávač Xiaomi aktuálne s exkluzívnym kupónom kúpiš o 100€ lacnejšie! PS: dostupný je z EÚ skladu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Robotický vysávač Xiaomi aktuálne s exkluzívnym kupónom kúpiš o 100€ lacnejšie! PS: dostupný je z EÚ skladu

Xiaomi vysavac produktova fotografia

Novinky

Robotický vysávač Xiaomi aktuálne s exkluzívnym kupónom kúpiš o 100€ lacnejšie! PS: dostupný je z EÚ skladu

Robotický vysávač Xiaomi aktuálne s exkluzívnym kupónom kúpiš o 100€ lacnejšie! PS: dostupný je z EÚ skladu

Sobotňajší deň sa mnohým spája s upratovaním, ale nemusí. Teda aspoň čo sa týka vysávania. Dávame vám do pozornosti zaujímavú ponuku internetového e-shopu GearBest.com na robotický vysávač značky Xiaomi, ktorý je si možné zadovážiť za menej ako 269€ spolu aj s poštovným za podmienky využitia kupónu “HSC4thD121” pričom čerešničkou na torte je to, že vysávač je dostupný v EÚ sklade (G-W-4). Inými slovami žiadne ďalšie poplatky vás neprekvapia. Prípadne ak sa vám neújde tak alternatívnym riešením je objednanie z čínskeho skladu kde odporúčame zvoliť dopravu EU Express, za pomoci ktorej e-shop za vás vybaví preclenie a prípadnú DPH na vlastné náklady.

Original Xiaomi Mi Robot Vacuum vysávač nájdeš v limitovanej ponuke tu

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum

Tento robotický vysávač disponuje využhttps://www.windowscentrum.sk/xiaomi-mi-robot-…ac-cena-recenzia/íva na čistenie podláh laserový detektor vzdialenosti, ktorá zabezpečuje to, že vysávač „vidí“ celé svoje okolie pričom táto detekcia prebieha až 1800 krát za sekundu. Pochváliť sa ďalej môže aj inými technológiami. Napríklad algoritmom, ktorý dokáže zmapovať terén a vypočítať najefektívnejšiu trasu ako vyčistiť podlahu v miestnosti.

Zdroj: produktová fotografia

Vysávač ďalej disponuje aj poriadnou sadov senzorov, ako sú napríklad ultrazvukový radarový senzor, gyroskop, akcelerometer, ktoré dokážu zabrániť nechcenému pádu zo schodov či z vyvýšených priestorov. Celkom efektívnejší spôsob ako vytvárať „umelé“ prekážky, čo poviete? Poteší aj senzor, ktorý sa stará o to, aby vysávač nezostal v polke miestnosti „uviaznutý“ bez šťavy. Totiž v prípade nedostatku batérie sa vráti na svoje stanovisko a predtým ako sa pustí späť do roboty „natankuje“ energiu.

TIP  Športový Xiaomi batoh môžeš momentálne získať za neuveriteľných 7,50 eur! Využi exkluzívny kupón čo najskôr

Zdroj: produktová fotografia

Mnohých poteší aj silný sací motor, ktorému ku kvalitným výsledkom dopomáha aj špeciálna kefa. Lepšie je však 1x vidieť ako 10x počuť.

Ďalšou vychytávkou je aj aplikácia MiHome, ktorá asi ako tušíte slúži na ovládanie tohto robota (vysávač je možné využívať aj bez aplikácie) nech sa nachádzate hocikde cez ktorú môžete pozerať napríklad aj to kde sa práve vysávač nachádza. Inými slovami ak vás počas výletu či nakupovania zaskočí možná návšteva, tak sa nemusíte báť že by ste nemali povysávané pri návrate domov.

Mi Home
Mi Home
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

PS: s týmto kupónom „HSC4thD089“ môžete ušetriť aktuálne viac ako 100€. A nezabudnite na dopravu cez EU Express (ak sa Vám vysávač neušiel z EÚ skladu), prostredníctvom ktorej sa vyhnete platbe CLA či DPH alebo objednaj tovar priamo z EÚ skladu.

Zdroj: vlastný

Original Xiaomi Mi Robot Vacuum vysávač nájdeš v limitovanej ponuke tu

Zdroj: TS, vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.