Profesionálny high-end notebook Xiaomi Mi Pro aktuálne kúpiš v akciovej ponuke za cenu, ktorej sa nehovorí nie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Profesionálny high-end notebook Xiaomi Mi Pro aktuálne kúpiš v akciovej ponuke za cenu, ktorej sa nehovorí nie

Novinky

Profesionálny high-end notebook Xiaomi Mi Pro aktuálne kúpiš v akciovej ponuke za cenu, ktorej sa nehovorí nie

Vďaka spoluprácu s internetovým obchodom GearBest.com sme si pre vás pripravili akciovú ponuku, ktorej sa ťažko odoláva. Aktuálne jeden z najvýkonnejších notebookov značky Xiaomi – Mi Pro môžeš získať výrazne lacnejšie ako za normálnych okolností. Poďme však pekne po poriadku a predstavme si tento notebook so všetkým čo k tomu patrí.

Xiaomi Mi Pro nezaujme na prvý pohľad  len dizajnom, ale aj výkonom

Ako je u značky Xiaomi známe tak ich zariadenia sú výnimočne z viacerých uhľov. Jednými z nich sú dizajn, konštrukcia a unikátne vlastosti. Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie zariadenie zaujme unikátnym telom vyhotoveným z kovu. Zdvih klávesov je 1,5mm. Okrem toho klávesy sa môžu pochváliť podsvietením. Na touchpade dokonca nechýba ani skener odtlačkov prstov. Mimochodom, touchpad podporuje aj viacero gest.

Hlavnou dominantou tohto zariadenia je veľký 15,6“ FULL HD displej s pomerom strán 16:9 s maximálnym jasom 300 nitov.

Zdroj: produktová fotografia (Xiaomi Mi Notebook Pro)

Notebook je aktuálne dodávaný vo viacerých variantoch. My si nižšie popíšeme dva varianty. Prvým, a tým lacnejším je konfigurácia v podobe procesoru Intel Core i5-8250U so štvormi jadrami pracujúcimi na frekvencii od 1,6GHz až po 3,4GHz. Ďalej, o výkon sa stará 8GB operačnej pamäte RAM so zbernicou DDR4, ktorej sekunduje 256GB SSD disk. O graficky náročné úlohy sa zas stará grafická karta NVIDIA GeForce MX 150 GPU s pamäťou 2GB (GDDR5).

Zdroj: produktová fotografia (Xiaomi Mi Notebook Pro)

Z hľadiska konektivity notebook ponúka Dual WiFi 2.4GHz/5.0GHz, 2x USB 3.0, 2x USB Type-C, HDMI konektor, 3.5mm jack, slot pre SD kartu a Bluetooth 4.1.  O výdrž notebooku na cestách sa stará veľká 8000mAh batéria, ktorá sľubuje 7 až 8 hodín práce. Doba nabíjacieho cyklu je zhruba 2 hodiny. Mimochodom o kvalitu zvuku sa starajú dva reproduktory Harman Infinity s výkonom po  2,5W.

TIP  Prvý skutočne bezrámčekový smartfón Vivo Nex s vysúvacou selfie kamerou sa dostal do predaja. Vieme čo stojí

Zdroj: produktová fotografia (Xiaomi Mi Notebook Pro)

Notebook aktuálne je možné zadovážiť za zhruba 690€ za podmienky využitia kupónu „GBDY0033“ z čínskeho skladu. V tomto prípade odporúčame využiť dopravu EU Express, ktorá stojí 4,42€. Vďaka tomuto typu dopravy notebook preclí za vás GearBest. Doba dodania v tomto prípade je 10 až 21 pracovných dní. Kupón je limitovaný len na obmedzený počet zariadení. Druhá možnosť je objednanie notebooku z EÚ skladu (G-W-16, resp. iný) kde koncová cena je o niečo vyššia. Na druhej strane však notebook budete mať do pár dní doma.

Xiaomi Mi Notebook Pro nájdeš v akciovej ponuke tu

Ak sa vám z hľadiska výkonu máli, tak GearBest ponúka notebook aj vo výkonnejšej verzii. Hlavné rozdiely sú v procesore, ktorý v tomto prípade je Intel Core i7 so štvormi jadrami s pracovnou frekvenciou od 1.8GHz po 4GHz. Druhým výrazným rozdielom je veľkosť operačnej pamäte RAM, ktorá v tomto prípade je 16GB. Notebook aktuálne je možne zadovážiť si za menej ako 920€ za podmienky využitia kupónu „12DFDG“. Tak isto ako v predošlom prípade jedná sa o limitovanú ponuku na niekoľko kusov zariadenia. Zároveň nezabudnite využiť dopravu EU Express, prostredníctvom ktorej sa vyhnete možným doplatkom.

Xiaomi Mi Notebook Pro vo verzii s procesorom i7 a 16GB RAM nájdeš tu


Zdroj: GearBest.com, obrázky: produktové fotografie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.