Xiaomi Mi 8 bude vlajková loď, ktorá sa bude radiť do kategórie dostupných. Odhaľuje to uniknutá časť prezentácie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi Mi 8 bude vlajková loď, ktorá sa bude radiť do kategórie dostupných. Odhaľuje to uniknutá časť prezentácie

Xiaomi_logo

Xiaomi

Xiaomi Mi 8 bude vlajková loď, ktorá sa bude radiť do kategórie dostupných. Odhaľuje to uniknutá časť prezentácie

Keď sa povie Xiaomi tak mnohých ihneď napadnú smartfóny so skvelým pomerom výkonu a ceny a nebude tomu inak ani pri tohto ročnej vlajkovej lodi Xiaomi Mi 8. Verný fanúšik určite si všimol, že Mi 7 verzia smartfónu bola preskočená. Doteraz nepadlo žiadne oficiálne vyjadrenie prečo tomu tak bolo, ale predpokladá sa, že to má súvis s 8. výročím tohto technologického giganta.

Posledné týždne sa o smartfóne dozvedáme stále nove a nové informácia a postupom času sa nám tak skladá celé „ puzzle“.  Napríklad nedávno sa na povrch dostali klebety o tom, že telefón by mal disponovať vstavaným skenerom odtlačkov prstov priamo v displeji. Či sa tak však nakoniec stane zistíme v krátkej budúcnosti.

Poznáme základné špecifikácie ako aj cenu smartfónu Xiaomi Mi 8

S najnovšími správami tentokrát prišiel čínsky portál weibo.com, ktorý sa dostal k prezentácii tohto smartfónu. Podľa informácií, ktoré možno zo zverejneného slidu vyčítať, smartfón by mal ponúknuť 6,01“ displej, technológiou rozpoznávanie tváre, procesor Snapdragon 845, 6GB/8GB RAM,  úložný priestor o kapacite 64GB/128GB a zároveň bola odhalená aj cena, ktorá pri slabšej variante smartfónu má byť 2799 čínskych juanov čo je po prepočte zhruba 370€. Za drahšiu verziu smartfónu si používatelia priplatia približne ďalších 50€.

Xiaomi Mi 8 uniknute specifikacie a cena

Zdroj: weibo.com

Mimochodom, smartfón by mal byť predstavený už koncom tohto mesiaca, 31. mája. Spolu s ním sa môžeme tešiť aj na fitnes náramok Xiaomi Band 3.

TIP  Takto brutálne ma vyzerať Samsung Galaxy S10! Podľa autora ide o revolučný dizajn budúcnosti

Zdroj: weibo.com, úvodný obrázok: Xiaomi logo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Xiaomi

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.